Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek? Mit tehetek hogy...

Kókuszlány kérdése:

Mit tehetek? Mit tehetek hogy ne érezzem magam ilyen rosszúl ezektől a helyzetektől?

Figyelt kérdés

Elég összetett problémade igyeszem öszefoglalni

A párommal tavaly költöztünk össze a közös albérletbe és hamarosan közös kis lakásunkba megyünk.A párom családjánál még ott lakik a bátya és annak párja és a nem rég megszlett első gyerekük.Ami zavar a ráomj édesanyjá minden fiogyelmét a unokájának anyának szenteli velem ellentéteben felőlem sosem kérdezz max azt hogy mikor nem vagyok otthon hogy a párom átmenjen.Közs családi nyaralásba éppen hogy bele vagyok számítva de persze csak ha busszal negyek mert a kocsiba már nem férek be.Rossz ez nekem hisz én is ugyan oylan családtag vagyok mint az a másik hölgyemény.



#anyós #unoka #kedvesség #család. após
2016. febr. 27. 18:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ne legyél már szerencsétlen itt nem az anyósoddal van a baj, hanem a"pároddal". A férjem el nem menne családi nyaralásra sorfőrnek úgy, hogy engem meg sem hívnak, illetve mindig ha megy anyósomhoz kér, hogy menjek vele mert egy család vagyunk.


Nem bánom, amúgy ha nélkülem jár át, de ez, hogy nem is szól meg a nyaralásra sem visz el, hanem inkább nélküled megy, holott együtt éltek (mehetnétek kettesben is nyaralni...) valami szánalmas.

2016. febr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!