Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha anyuka nem tudja...

Normális, ha anyuka nem tudja elfogadni a korkülönbséget?

Figyelt kérdés

A párommal egy ideje együtt vagyunk. Túlestünk a családi ebédeken, de! A párom édesanyja neheztel rám, mert 18 év korkülönbség van köztünk.


Zavar egy kicsit, mert szeretjük egymást, nem csak pár éjszaka erejéig van szükségem a lányra (ennél többről van szó), normális munkám van.


Normális, ha neheztel rám?


40Ffi



2016. márc. 1. 22:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
40%
normális. miért van szükség rá, hogy egy fiatal lányt szédíts? és miért csak az anyját írod, apuka nincs a képben?
2016. márc. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
67%
Majdnem az apja lehetnel. Azert ez mar tenyleg nagy korkulonbseg.
2016. márc. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
64%

Jajaa, nekem is ezt mondták, hogy komolyan gondolja, még anyámnak is előadta hogy hogy szeret engem. Hát marha csúnya vége lett.

Hagyd békén, keress korodbelit. Mit akarsz tőle? Ne törd össze aa szívét.

2016. márc. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
64%

Itt hiába kérsz tanácsot, mert ez egy olyan oldal, ahol az a "normális", ha pl. egy negyvenes nő csábítja el a barátnője 18 éves fiacskáját. Akkor majd mindenki azt írta, hogy hajrá.

Fordított esetben meg te vagy a "gaz csábító".

Amúgy mit érdekel téged másoknak a véleménye, ha amúgy ti jól megvagytok?!

2016. márc. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
82%
58 éves a lány? hát már elengedhetné az anyja
2016. márc. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
55%

Igen, 18 év nagyon sok. Ő még 22, egyetemista ( vagy most kezd dolgozni ), jönnek a bulik, te meg.... az én apámnak ennyi idősen 3 gyereke volt. De még én is beérhetlek, 32 vagyok és most fog születni a 2. gyerekem.

A feleségem pedig 3 évvel fiatalabb. Azaz 29 ( 3,5 évvel fiatalabb, mert csak most lesz 29 ).

Igaza van a 3-asnak. Keress korodbelit. Én se örülnék ha a gyerekemnek olyan idős pasija lenne, mint az öcsém.

2016. márc. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
67%

Ne haragudj, de 40 éves fejjel azért már tudni kell kezelni ezt a helyzetet.

Ritka az a szülő, aki örülne ekkora korkülönbségnek, de mindketten felnőttek vagytok, 22 évesen már a lány sem éretlen csitri, el tudja dönteni, mit akar. Ha komolyan gondoljátok, idők jártával majd megbékél mindenki.

2016. márc. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
31%
A szerelem nem ismer határokat! Viszont nem ártana számolnod! Amikor Ő 42 éves lesz, Te 60, amikor Ő 50, Te 68. Azt hiszem, érted, mire gondolok. Van másik számítási mód is, ugyan még nincs gyereketek, de lehet, hogy szeretnétek, mondjuk 5 év múlva. Mennyi idős leszel, amikor érettségizni fog? Mennyi akkor, mikor az első unokád megszületik?
2016. márc. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
64%

A sok savazós komment, és a saját véleményem ellenére Én bátorítalak Téged!

Egyszer élünk. Kit érdekel a korkülönbség?

Van olyan pasi aki 60 évesen is kinéz 40-nek. Ha meg 22 a lány, akkor is mi van? Ha nem Ő majd más összetöri a szívét.

Nyugodtan élvezzétek az életet. :)

2016. márc. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
61%
Én megértelek! Nekem 11 évvel fiatalabb a párom! Már sok éve együtt vagyunk és bizton állíthatom,hogy a bőre tapintása is más egy fiatal pasinak mint egy korombelinek!:)
2016. márc. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!