Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te menyire tudnád elfogadni...

Te menyire tudnád elfogadni saját magadat a családodban, az életedben?

Figyelt kérdés
Egy (fantasztikus) film kapcsán merült fel bennem ez a kérdés, tudnánk-e magunkkal élni? A filmben az asszonyka balesetet szenvedett, kómába került, felépülésére esélyt nem láttak az orvosok, így a tudós férj klónozta feleségét, illetve emlékeit is átmentette, és éldegéltek szépen addíg, amíg az eredeti feleség csodával határos módon fel nem ébredt. A filmből kihozhattak volna sokkal többet, de nem tették, így titeket kérdezlek, ha bele tudjátok gondolni magatokat a helyzetbe, ti mit tennétek, hogyan viszonyúlnátok magatokhoz? Lehetne egymás mellett békében élni, vagy nem? Tudnál magaddal osztoszkodni lakás, autó, férj, gyerek.....hiszen ő is azt akarná, amit te.
2015. szept. 8. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy kibírhatatlan helyzet volna, vagy élnénk, mint egy ikerpár. Ezt így ennyiből nagyon nehéz megmondani.
2015. szept. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eleve osztozkodni a férjemen képtelen lennék,még ha saját magammal kell is :)))
2015. szept. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az a része a dolognak jó volna, hogy megoszlanak a feladatok, viszont lehet féltékeny lennék magamra :-D
2015. szept. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik, az új, klónozott énem csecsemőként születne meg :D

De oké, vegyük komolyan, hogy kettéosztódok és egykorú felnőttek vagyunk. Állati jó lenne valakivel megosztozni végre a nem hétköznapi hobbijaimon, lefelezni a nemszeretem házimunkát, összeveszni azon, hogy melyikünk süssön aznap, mert azt ugye mindketten imádunk... hogy féltékeny lennék-e, azt nem tudom, elvégre "ő" is "én" vagyok, saját magamra meg mit féltékenykedjek már :) De valószínűleg megkérném, hogy az én férjem az enyém, ő keressen magának másikat, csináljon magának saját családot és éljünk úgy, mint a normális családokban a testvérek, nem pedig fura hippik módjára megosztozva egy közös pasason. :D

2015. szept. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Hosszútávon milyen problémákat látnátok?

2015. szept. 8. 11:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék egy plusz magammal élni, ha osztozkodni kellene vele a páromon. A többi tárgyi dolgot letojom kb.
2015. szept. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mi a film cime? :)
2015. szept. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én csak azért élek magammal mert muszáj. Szerintem kiborulnék öt perc alatt.

(engem is érdekelne a film)

2015. szept. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!