Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom az apám, miért lett ilyen?

Utálom az apám, miért lett ilyen?

Figyelt kérdés

Az egesz azzal kezdődött, hogy felvettek az egyetemre, és kollégiumos lettem. Azóta amikor itthon vagyok, (Péntek, Szombat) terrorizál. Sokszor elmondja, hogy várja, hogy elköltözzek végre otthonról, meg mennyi pénzbe kerülök. Sokszor elmondta már, hogy minek megyek koleszba, be is járhatnék (kb 2 óra busszal), meg miért kell neki mindig kivinnie engem a buszpályaudvarra (a böröndel, táskákkal mehetnék gyalog is), meg hogy elvagyok kényesztetve és egy nany nulla leszek az egyetem után. De nem csak engem csesztet, nézi állandóan, hogy mikor ki mit csinál a házba, és kibe köthet bele.

Már a közös ebédeket is útálom, mikor ott kell ülnöm mellette és folyton beszólogat, hogy biztos sokat bulizok Pesten, és a koleszba is biztos alszok, nem járok be órára, kár értem kiadni pénzt, stb.

Pedig van pénzünk, de azt új autóra, meg az ő dolgaira kell köteni.

Azt is sokszor elmondta, hogy ha nem azt csinálom, amit ő mond, vagy megbukok az egyetemen, akor kirak az utcara...

Most alig várja, hogy elköltözzek otthonról?



2016. márc. 4. 10:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
eleg furcsa az apad > nehez lehet kibirni az ilyent :((
2016. márc. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Régen nem volt ilyen? Mi változott?
2016. márc. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Régen nem volt ilyen, mondta, hogy milyen büszke rám, hogy jól tanulok, stb.

Még valami: Nem ad pénzt villamos bérletre, hanem valami pesti haverjától vett egy olcso biciklit, és azzal járok órára, mert ne legyek lusta, ezért egész télen biciklivel jártam, míg a haverjaim villamossal... 5 napra ad 5000!!Ftot, mert kiszámolta, hogy az pont elég nekem, nem kell nekem semi feleslegeset venni, ha többet adna, biztos elinnám...

2016. márc. 4. 10:59
 4/12 anonim ***** válasza:
Valami biztos kiváltotta ezt belőle, vagy nála van valami lelki gond, vagy benned csalódott valami miatt. Ok nélkül nem változik meg ennyire valaki egyik napról a másikra. Én rákérdeznék.
2016. márc. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%
Én is azt tudom írni. Valamit elrontottál! Ne csak apádban lásd a hibát! Ismered? másik szemében a szálkát míg magadban a gerendát sem látod-veszed észre! Gondolkozz el!Mj: 2 felnőtt fiú apja vagyok...
2016. márc. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Anyukádról egy szót sem írtál. Ő él? Ha igen, veletek él? Ha igen, akkor ő hogyan látja ezt a helyzetet?

Azt írod, nem érzed magad jól apukád társaságában. Nem muszáj minden hétvégén hazamenned! Akkor kevesebbet hallgatod a hülyeségeit, neki meg kevesebbszer kell kivinnie a buszpályaudvarra.


Gimnáziumba jártál vagy szakközépbe? Amikor eldőlt, hogy jelentkezel egyetemre, akkor nem volt ellene?

Van egy tippem, cáfold meg, ha nem igaz: apukád közeli barátságban van az itallal? Mert ez sok mindent megmagyarázna...

2016. márc. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igaz a hozzászólásom 0% ! (leszarom) ki dönti el???? A véleményem azért +tartom, és kitartok a leírtakkal. Nézz a tükörben és kérdezd meg magadtól, holromlott meg? stb
2016. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem fogadnám el hogy kivigyen a pályaudvarra, sőt jó hangosan megjegyezném, hogy "gyalog megyek, hogy legalább ezt a picike terhet levegyem a válladról" jó gúnyos hangsúllyal persze... amúgy meg olyan ritkán járnék haza, amilyen ritkán csak lehet. ha otthon vagyok, akkor is kerülném...
2016. márc. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne járj haza, keress pénzt! Diákmunka, gyakornoki meló...

Vagy vegyél fel diákhitelt! A várható fizetésedből ki tudod majd fizetni?

Járj egyetemre olyan országban, ahol ingyenes a felsőoktatás! Persze a megélhetésért ott is dolgoznod kell.

2016. márc. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Több minden lehet. Talán nagyon félt, és nem tudja máshogy kimutatni. Elkerültél Pestre, ki tudja, ugye, hogy ott milyen hatások érnek - gondolja. Lehet, hogy mindig spórolós volt, de most duplán az, mert nem akarja, több pénzed legyen abban az idegen városban, ahol annyi minden rosszra elcsábulhatsz, mint ami kell. Az, hogy mondjuk, nyáron biciklivel jársz be az egyetemre, az nagyon jó. Télen veszélyesebb lehet, de ha nem esik a hó v. az eső, akkor télen is lehet biciklizni, sokakat látok, csak jól fel kell öltözni. Azt viszont nem értem miért nem visz ki a pályaudvarra? Az a konklúzióm, hogy jobban félt, mint eddig, és talán előjött belőle valamilyen kisebbségi érzés, és így kompenzálja. Próbáld meg jobban szeretni, kedveskedjél neki, ha olyasmit mond, ami nem tetszik, inkább simogasd meg a fejét, puszild meg, hogy jól van, apu, lehet, hogy te így gondolod, de attól, hogy én másképp, még éppúgy szeretlek... valahogy így.
2016. márc. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!