Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hordanátok elhunyt rokonoto...

Ti hordanátok elhunyt rokonotok ruháit/ékszereit stb?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagyon közel álltunk egymáshoz (szinte anya lánya kapcsolat) én vagyok az egyetlen örökös és egész életében azt mondta , hogy ha egyszer meghal minden az enyém lesz ezért őrizgeti. Mit tennétek? Eladni nem szeretném de felvenni olyan furcsa érzés.. Mintha az övé lenne én meg el akarnám venni.

2016. márc. 4. 22:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Mamamat mult heten temettuk. A halala elott megkert, hogy viseljem az egyetlen nyaklancat. Igy termeszetes, hogy hordom. A kabatjait is szivesen hasznalnam, ha nem lennenek oly nagyon picurkak
2016. márc. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Én hordom anya blúzát, nyakláncát, táskáit, és, ha az ezüstöt szerette volna, akkor a gyűrűit is viselném, mert nagyon szépek.
2016. márc. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%
egyetlen ékszert hordok,egy gyűrűt,amit a fél éve meghalt Mamám hordott.Ruhákat nem venném fel,de ékszert az miért ne?
2016. márc. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
59%
Én az ilyen ékszereket beolvasztattam és készíttettem belőle olyat, ami tetszik. Így ő jut róla eszembe, és olyan is, amit szeretek.
2016. márc. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
92%

Igen, ha tetszik a ruha, illetve ha ez jót tesz nekem az emlékezésben.


Nagymamám kabátját pl. hordom, mert nagyon jó meleg és kényelmes, és arra emlékezem, hogy azokat az értékeket szeretném én is képviselni, amilyen a nagymamám volt, szeretnék hasonlítani rá.

2016. márc. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
92%

Ha egész életében neked őrizgette s ennek hangot is adott akkor igen.

Nem veszed el, hisz gyakorlatilag Neked adta.

2016. márc. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
39%
az énekesek gyakran hordják, hallottam ilyesmit, az beszélgetés volt órán
2016. márc. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
83%
Én is hordom anyukám pár ruháját,sálját és ékszerét. Így olyan,mint ha még velem lenne.
2016. márc. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Fehérneműt biztos nem, de ha jó a mérte, meg jó állapotban van miért ne? Ékszert meg pláne.
2016. okt. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Azóta eltelt egy év. Ha felveszem a nyakláncát vagy a karkötőjét mindig mosolygok mert egy kedves emlék jut eszembe róla :) A mai napig nem érzem enyémnek a dolgokat , de büszkén viselem őket !
2017. máj. 23. 06:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!