Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, megengednétek a 16...

Szülők, megengednétek a 16 éves lányotoknak, hogy piercinget csináltasson?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondoltam:

[link]

Igazából ez a pici orrpiercing már évek óta tetszik, de csak most merem felhozni a szüleim előtt, mert szerintem 16 évesen már nem korai ilyen testékszereket csináltatni...csak pont ez a baj, hogy bár szerintem nem az, de lehet, a szüleim máshogy gondolják....szóval érdekelne, mások mit gondolnak erről.

16L


2013. okt. 16. 20:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én meg, mert nem maradandó. Pl. fültágítót, tetoválást nem engednék.
2013. okt. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
27%

Ezt esetleg megengedném, de iskolában nem hordhatja, hidd el komoly munkára nem vesznek fel testékszerrel, illetve sokan nem vesznek komolyan. Amúgy szép ez a piercing. Kicsit azért szerintem fáj a lyukasztás nem?

Mi lenne ha ragasztanál magara különféle dolgokat?

[link]

biztosan vannak kisebbek is, nem néztem nagyon szét, de ha nemet mondanak ragaszthatsz egy ilyen akármit az orrodra, csak ha kérdezik ne mond azt, hogy piercing mert ha leesik benne leszel a slamasztikában.

2013. okt. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
22%

[link]

találtam picit is.

2013. okt. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
95%
az én lányomnak már van orrpiercingje és 15éves
2013. okt. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Az orrpiercinget igen.
2013. okt. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem,csak negatívan néznének rád az emberek,főleg ilyen fiatalon...persze a te életed,én sem engedném meg..amugy meg ezzel nem leszel vagányabb,sőőt...
2013. okt. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
megengedném.nekem is van.mégis volt normális munkám(most gyesen vagyok)a lyukasztás meg nemfáj,az érzéstelenítés kellemetlen mert én szuriba kaptam
2013. okt. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez a piercing szerintem eléggé diszkrét, ha az én gyerekem ilyet szeretne, megengedném neki.
2013. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat :)

20:48 és? nem azért akarok ilyet csináltatni, mert azt hiszem, menő leszek tőle, hanem mert tetszik. ha az alapján rakatnék magamra bármiféle testékszert, hogy az mennyire menő, akkor már fültágítót meg seggagancsot csináltatnék...

20:44 utánaolvastam és elvileg az olyan piercingek, amiket nem porcba, hanem magába a bőrbe tesznek, fáj, de csak egy nagyon nagyon picit, meg maga a szúrás is alig fél másodperc, szóval mire odajutnék, hogy elkezdek stresszelni, hogy úúú, biztos nagyon fájni fog, már kész is lesz. szerintem a legjobban max az érzéstelenítés fájhat C:

2013. okt. 16. 20:56
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld megbeszélni velük, hangsúlyozd ki, hogy nyom nélkül eltűnik a helye ha már meguntad, hátha belemennek, amúgy ezt én megengedném.
2013. okt. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!