Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz ez jobb is? Már tanácstal...

Lesz ez jobb is? Már tanácstalan vagyok. Mi segíthet ezen?

Figyelt kérdés
A férjem nagyon furcsa stìlusù ember.Miòta megvan a fiùnk teljesen màs lett.A gyerekkel kezdettől fogva én foglalkozom csak.Pròbàltam nem egyszer beszélni vele vagy odaadttam a kezébe,hogy csinàlja majd segítek ha valamit nem tud.Màr 2éves a fiùnk de szinte semmit nem foglalkozik vele.Hazajön munkàbòl fürdik eszik aztàn tvzik vagy szàmítògépezik.A fiàval a közös szàmìtògépezés az egyetlen dolog amit csinàl.Én fürdetem altatom hozok neki enni készítem a kajàját.Ha megkérem valamire a vàlasza:megint én.Folyton türelmetlen kiabàl vele.Olyan dolgok miatt mint pl.nem pakolt el maga utàn.Persze meg kell tanítani neki,hogy ha jàtszik tegyen rendet a végén ,néha megy is a dolog..vagy nem akar kiszállni a fürdőkádbòl elsőre.Egyszer szòl aztàn kiabál..pròbàltam nem egyszer beszélni vele normálisan a válasza:akkor neveld te a gyereket.A párkapcsolatunk is kezd megromlani.Nem egyszer akartam megbeszélni de nem érek el semmit.Mit tegyek még?
2016. márc. 9. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Válj el. Ez az ember nem való apának.


Vagy maradj vele és nevelj fel egy érzelmileg roncs gyereket.

2016. márc. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Pakolj és egyik nap ne legyetek ott mire hazamegy!

Vagy észhez tèr vagy nem, te mindkét esetben csak jobban járhatsz.

2016. márc. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Költözz el pár hètre. Talán èszhez tèr. Mert valóban nem korrekt, hogy ketten vállaltátok a gyereket,de mègis egyedül csinálsz mindent.

Ha ez megoldódik,utána a kapcsolatotokat kène rendbe tenni.Közös programok,hosszú beszèlgetèsek..De ha neki erre nincs igènye,inkább a gèpet bámulja, akkor szerintem kár erőltetni.

2016. márc. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tavaly 2hònapot voltunk külön.Rengeteget beszélgettünk megígérte,hogy megvàltozik jobban odafigyel.Sajnos nem làtom ezt.Tegnap nem vett viràgot nőnapra mert hosszù volt a sor és nem szeret vàrni.Nem vártam el,hogy vegyen valamit de ez rosszul esett.
2016. márc. 9. 08:58
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha mindenki így gondolkodna, mint az előző hozzászólók, akkor csak csonka családok léteznének!

A felsoroltak sajnos a legtöbb családban így vannak.

A feleség tűr és nem a gyerek előtt borul ki. Sajnos ennyi az igazság, akárhogy tagadja a többség.

Aki azonnal elválik, lelép, az egyszerűen megfutamodik és utána megbánja, amikor alig tud megélni vagy amikor a gyereknek hiányzik az apa, ugyanis alapból minden gyerek szereti a szüleit. Attól függetlenül, hogy a szülőknek bajuk van egymással.

2016. márc. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos így vannak a legtöbb helyen, mert a legtöbben nem nézik meg, kinek szülnek.


Én a gyerek érdekében írtam, hogy menjenek külön szerintem, mert az, hogy telibeszarják meg ordibálnak vele, senkinek nem jó.

2016. márc. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
figyelj ez csak rosszabb lesz. Válj el tőle, hisz egyszer már megígérte a változást mégse lett tőle jobb és a sor miatt nem vett neked virágot :S tapasztalatból írom bááár elváltak volna a szüleim, mert akkor nem kellett volna végigszenvednem közel 20 évet. Nem éri meg tönkretenni a gyereket és a férjed sem boldog ezzel valszeg utólag jött rá hogy mégsem akar gyereket vagy 4 éves koráig nem tud vele mit kezdeni.
2016. márc. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A tesóm első férje is ilyen volt, egyáltalán nem apának való, el is váltak, mert a gyerek után a tesóm szinte magányos anyuka lett és ennek nem látta értelmét. A második férje viszont (az első gyerekkel és a közössel is) fantasztikus apuka. Játszik, segít, pakol. Mindene a tesóm és gyerekek, igazi családapa, az a bizonyos nagybetűs.

Szerintem a fent leírt eset reménytelen. Tönkreteszed magad és a gyerekedet, vagy elválsz. Ennyit tehetsz. Aki ilyen érzelmi nulla, annak hiába beszélsz, hidd el...

2016. márc. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!