Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hasam jobb oldalán a hasizom...

Hasam jobb oldalán a hasizom környékén találtam egy csomotAz orvos zsircsomora gyanakszik és elküldött belgyogyászhoz de oda majd csak a jövőhéten kell mennem. Ha tényleg zsircsomo akkor azt lehet gyogyszerre kezelni v. csak mütét segithet? (27éves)

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ambulánsan eltávolítják, tehát műtét.
2012. márc. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy nem küldött ultrahangra. Egy csomó bárhol is van, gyanús...
2012. márc. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Föltehetően azért, mert továbbküldte egy szakorvoshoz, aki majd elvégzi a vizsgálatot, ha szükséges.
2012. márc. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Ja ja, azt kívánom, hogy a te orvosaid is ilyenek legyenek. Küldözgessen mindig valahová és ne érdekelje a bajod...

2012. márc. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rendben. Nyilván az orvos a hülye és a felelőtlen, ezentúl hozzád fordulok majd tuti szaktanácsokért.
2012. márc. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat de nem kellet volna itt összeugrani!én úgg gondolom h.azért küldött belgyógyászhoz h.az úgyis megultrahangoz és pontosabban megtudja mondani mi a bajom!ő megvizsgált de mivel nincs semmi tünetem azonkivül h. az a csomo ott van,ő zsircsomora gyanakszik ,de azt is mondta h,ott nemszokott lenni.azért jobb h.elküldött b.gyógyászhoz azok csak jobban értenek ehhez.egy kicsit elkámpicsorodtam ettől a műtéti dologtol.reménykedtem h.lehet gyógyszerrel kezeltetni :(félek
2012. márc. 6. 16:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell félni, ez nem "olyan" műtét. Ahogy az első is írta, ambuláns. Lefekszel, kikapják, mehetsz haza. Nem fog fájni, nem altatnak. És valószínűleg nem is csinálják meg azonnal, hanem időpontot adnak rá.
2012. márc. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!