Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jön a jó idő lassan . Ez...

Jön a jó idő lassan . Ez segíthet a pánikbetegeknek kicsit, hogy jobb kedvük legyen?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 10:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Mielött félreértenétek nem a napsütéstől várom el a gyógyulást,de szerintem az ember közérzetén sok múlik az idősáráson
2011. márc. 8. 10:55
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztosan, hiszen a napfény jó hatásal van az ember közérzetére!

Szedsz valamilyen gyógyszert a pánikbetegségedre? Egy hozzátartozóm is pánikbeteg, és még nem talált rá a megfelelő gyógyszerre!Talán segíthetnél!

2011. márc. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én pszichiáternél még nem voltam,a háziorvosom írt fel xanaxot (0,25 mg-osat)ezt kell szednem nap 1-2 db-ot és ha nem javulok akkor pszichiáter...de azt nem akarom.
2011. márc. 8. 11:52
 4/4 anonim ***** válasza:
A Xanax mellé még kéne valami! A pszichiátertől ne félj! Ő lesz a probléma megoldása! Kell a teljes gyógyuláshoz! Csak gyógyszeres kezelés nem elég hozzá. Tesómnak segít, csak nála a gyógyszert nem találták el.
2011. márc. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!