Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet kétszer ugyanazt a...

Lehet kétszer ugyanazt a hibát "elkövetni"?

Figyelt kérdés
Hallottatok már olyanról, hogy valakik elváltak, és x idő múlva újra összejöttek?Érdemes?Működhet?Tapasztalatokat várnék.
2010. ápr. 2. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ismerek olyan párt, akik nagyon fiatalon jöttek össze, lett egy babájuk, majd elváltak, pár évig élték világukat, majd rájöttek, hogy nekik együtt jó és újra összeházasottak. azóta lett még két babájuk és jól elvannak.

szerintem náluk a gond az volt, hogy nagyon fiatalok voltak, mikor megismerkedtek.

2010. ápr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Legutóbb mikor született a fiúnk 2 csajszi volt bent akiknél nagyon jól működött a dolog!Elváltak majd újra házasság és baba!!!!A káposzta is felmelegítve a legjobb-tartja a mondás:)
2010. ápr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
kettő ilyet ismerek: a szüleim,és mi. működhet. és érdemes.
2010. ápr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyat ismerek, akiknél elmaradt a megszervezett esküvő, mert előtte mentek szét. A csaj lépett le. Majd pár hónap szünet után újra összejöttek, és később össze is házasodtak.Pár (nem túl sikeres) év után a pasi lépett le egy másik nővel.
2010. ápr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ilyen történt, de soha többet nem vállalnám be, még rosszabb lett. Négy évig bírtuk így, de inkább én tűrtem.
2010. ápr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A káposztával példázónak üzenem hogy rossz a hasonlat.

Van egy másik is : A kihűlt szerelmet felmelegíteni olyan mintha fel akarnál melegíteni egy jéghegyet.Ez is víz,az is víz,de mégsem olyan.

2010. ápr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi.Nem mintha ez aktuális lenne, mert mi csak most váltunk el, de sok évig voltunk együtt, megszoktuk egymást és nekem még mindig fura, ha találkozunk.Mert azt muszáj a kisbabánk miatt...Nem bánom a válást, én döntöttem így, csak érdeklődtem:)
2010. ápr. 2. 17:31
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a hibás aki elköveti, hanem az aki megbocsájtja. Többedszer is.
2010. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!