Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki szülők,...

Van itt olyan, aki szülők, rokonság, barátok stb nélkül házasodott? Húzták a szájukat?

Figyelt kérdés
Szeretném az esküvőmön a legjobban érezni magam, szeretném ha olyan lenne, amilyennek szeretném és nem mint össznépi szórakoztató műsorként tekintek rá. Templomi szertartást nem is tervezek. Nem szeretném ezt az intim pillanatot a páromon kívül mással megosztani, természetesen a személy, aki összead az muszáj. Van olyan, aki ezt balhé nélkül le tudta kommunikálni a rokonokkal, barátokkal?

2016. márc. 14. 23:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi négyen voltunk mi és két tanú. Senkinek se szóltunk. Morogtak egy hétig és kész.
2016. márc. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 4en voltunk. Nem volt sértödés, pedig csak utólag jelentettük be. :-)
2016. márc. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
de a tanúk muszáj,hogy ott legyenek.amúgy ti dolgotok.a mi családunkban is volt ilyen.biztos volt sèrtődès,de az az ő bajuk.normális ember megèrti.
2016. márc. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Ennek az a titka, hogy nem szabad előre bejelenteni, mert akkor szétkapnak, mint foxi a lábtörlöt!

Utólag szabad csak, aztán majd beletörődik mindenki ;)

Sok boldogságot!

2016. márc. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

De akkor Te se szoktál ott lenni a rokonok esküvőin?

Érted, miáért kérdezem...

2016. márc. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak szülők voltak, eléggé ledöbbent a rokonság, meg is sértődtek. Naná, hogy azok sértődtek meg, akikkel évente sem találkoztunk. Szóval nem veszteség. Aki nem szeret szerepelni meg nem szán rá százezreket, annak minek a buliztatás? Nekem megfelelt a szolid vacsora a 15 perces szertartás után.
2016. márc. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5: Az én baráti és családi körömben egy darab esküvő sem volt az elmúlt 14 évben :D
2016. márc. 15. 09:23
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor is csóró voltam, temolomi nem volt. Csak a házasságkötőnél voltunk, 2tanúval. Számtalan rokon-lagziban voltam, volt sértődés, h én nem hívtam vissza őket. Ok, nekem a szüleim nem dibtak ki milliókat ilyenre az ablakon. Szeretem a családom, a többi meg abszolút nem érdekel.
2016. márc. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Semmit nem szóltak hozzá annak ellenére hogy 2 testvéremnek is nagy lagzija volt. valahogy mindig is tudták hogy hozzám nem illik ez a dolog. mi külföldön élünk így ott volt az esküvő, itthon pedig annyi volt hogy amikor hazajöttünk tartottunk egy ebédet, a szüleimmel és a testvéreimmel, meg a legközelebbi 2 barátnőm volt itt. De a többi barát is megértette, tudják hogy ha itthon vagyok úgyis mindig találkozunk, és ez a fontos, meg az hogy számíthatunk egymásra. nyugi majd beletörődnek pár nap alatt, mond meg nekik hogy ez a te napod és te erre vágysz. egy idő után úgyis elfelejtik.
2016. márc. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%
Én el nem tudtam volna képzelni szülők, a legközelebbi rokonok, barátok nélkül az esküvőt. Mi fontosak vagyunk nekik, ők is nekünk. Szerintem ez egy szülő felé a lehető legnagyobb sértés. Persze más a helyzet, ha rossz a viszony. De ha csak a felhajtás miatt, és a pénz miatt nyűg a jelenlétük, akkor minek az esküvő? Akkor mit ért az sok év amíg felnevelt? intim pillanat legyen kettesben köztetek, de az esküvő szerintem nem 4 emberes.
2016. márc. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!