Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy a...

Éreztétek már úgy, hogy a szüleitek egyszerűen sötétek?

Figyelt kérdés

2016. márc. 20. 12:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Te igen? Mert az elég szomorú :/
2016. márc. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Te meg világítasz közöttük. LOL
2016. márc. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
Nem, mert tisztelem őket és az idősebbeket . Az én kultúrámban ez alap. Én magam adnám a pálcát kínai édesapám kezébe, ha ilyen hangot engednék meg a szüleimmel szemben.
2016. márc. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha még NÁLAD is sötétebbek, akkor az tényleg gond!!!!
2016. márc. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem. Az én szüleim okosak.
2016. márc. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Igen. És belehetne már fejezni azt, hogy ilyenkor elkezdjük egyből a "rossz" gyereket szidalmazni. Nem tudunk semmit a másikról és a szüleiről sem.
2016. márc. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16%
Akkor sem illik így beszélni.
2016. márc. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

De most komolyan kérdeztem.


Már évek óta figyelem mennyire értelmetlen dolgokkal foglalkoznak, mennyire befolyásolhatóak.


Egy percre felejtsétek el a demagóg baromságokat, hogy juj öreg, szülők és ezért tisztelni kell őket. Attól, mert tanulatlannak tartom őket (mert azok is) és, mert a viselkedésük, egyes megnyilvánulásuk alapján "sötétnek" tartom őket, miért lennék tiszteletlen?


Tipikus átlag magyarok, akik a volt rendszerben nevelkedtek, világéletükben gyárban dolgoztak és a viselkedésük is ehhez társul.

2016. márc. 20. 12:39
 9/14 anonim ***** válasza:
11%

Hány évesek, hogy öregek? És te hány éves vagy?

Egyébként te is sötét vagy, ha így fogalmazol.

2016. márc. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, szerintem rossz helyen tetted a fel a kérdésedet. Senki nem fog melléd állni, vagy egyetérteni veled. Én is le lettem nullázva, mert nem azt gondoltam mint a többiek. :)
2016. márc. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!