Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogi tanácsra lenne szükségem....

Jogi tanácsra lenne szükségem. Külföldön élünk a kislányunkkal,6éves lesz. A férjem haza akar költözni, én maradni és válni szeretnék. Van esély, hogy maradhassunk a kicsivel?

Figyelt kérdés
Megromlott a kapcsolatunk. Iszik,sokszor kiabál,ha nem ihat,tiszta ideges. Válni akarok. Mennyi esélye van,hogy a bíróság engedélyezi,hogy itt kint maradhassunk a kislányommal? Ő biztos,hogy nem megy bele.

2016. márc. 20. 18:41
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Nem pasiztam be. Mint írtam,ő csak barát. Soha nem csaltam meg a férjemet.
2016. márc. 21. 16:23
 22/31 anonim ***** válasza:
35%
Valószínűleg a férjed nem így tudja...
2016. márc. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
De így tudja,miután vagy iskolában vagyok,vagy itthon a kislánnyal. Sehova nem járok.
2016. márc. 23. 15:53
 24/31 anonim ***** válasza:
60%

"Az állandó lakcím még magyarországi. Így is can esély,hogy itt maradhatunk? Lehet addigra lesz is valaki mellettünk."

Ezért ilyen sürgős, már megvan az új pasi...aha csak barát, akkor miért írtad azt, hogy lesz valaki mellettetek? Csak a 2 szép szemedért mi?

Szegény gyerek, csak őt sajnálom, apuka alkesz, anyuka meg ribizli...

2016. nov. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
59%

"vagy iskolában vagyok,vagy itthon a kislánnyal. Sehova nem járok."

Most akkor mégsem dolgozol?

2016. nov. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Továbbra sincs senkim, nem is volt. A válást beadtam. Odáig fajult az ivászata, hogy rendőrt kellett hívnom.


Itt külföldön, ahol élünk, akkor is kap pénzt az ember, amikor tanfolyamra jár. Segédtanári gyakorlaton vagyok.

2017. márc. 4. 17:39
 27/31 A kérdező kommentje:
Azt, hogy talán lesz is valaki mellettünk, arra értettem, hogyha elválok és úgy alakul. Már külön élünk pár hónapja és bár lehetőségem lett volna, nem léptem, még csak nem is randiztam. Senkivel. Előbb szeretném ezt lezárni.
2017. márc. 4. 17:46
 28/31 A kérdező kommentje:

Gondoltam megírom mi lett,hátha valakinek segítség lesz.

Elválunk,ő fél évvel a szakításunk után hazaköltözött, a lányával azóta 1x találkozott,nem is keresi,amíg itt volt a végén már a láthatásokra sem jött el.

Aki leribizett,annak pedig üzenem,hogy 1,5évig nem volt senkim,még randim sem. Utána is csak egy valakivel találkoztam(a múltból),lassan 4 hónapja házasok vagyunk.

2019. márc. 3. 01:51
 29/31 anonim ***** válasza:
56%
Örülök, h. a végén jól alakultak a dolgok. Sok sikert Nektek. Semmiképp' ne gyertek haza :) Nálunk is kint él a fél család.
2019. máj. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Jo volt olvasni,hogy tettel azert,hogy jobba tedd az eleted.Kulon jo otlet volt,hogy ennyi ido utan visszajeleztel,hogyan alakultak a dolgaid.Ez peldat mutathat annak a sok panaszkodonak,akik evrol evre kiirjak ugyanazt a problemat,bezsebelik a sajnalkozo kommenteket,de nem lepnek semerre.Meg egyszer gratulalok,es sok boldogsagot kivanok nektek.
2020. máj. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!