Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem értem mit akar tőlem ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem mit akar tőlem ez a fiú, szerintetek van rá esély hogy komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

16éves lány vagyok, még nem volt fiúm, a kiszemeltem 22 éves. Kicsit kételkedem, mert van pár lány aki körülveszi.. de ő állitólag komolyan gondolja, mikor velem van gyengéd, és nem siet el semmit, türelmes, sokat hülyéskedünk, elvagyunk. az a baj hogy ő vágyik rám másképp is, de nekem ez uj és félek hogy csak meg akar...

viszont már bele szerettem. érzem nincs visszaút

Vannak jelek amikből kiderülhet, hogy tényéeg szeret vagy csak megjátsza?


2016. márc. 17. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
hát a fiúk sok mindenre képesek,légy óvatos
2016. márc. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok hasonló korú lány tudna neked nyilatkozni kísértetiesen hasonló történeteikről, amit utána nem győztek elfelejteni és megbánni. Legyél óvatos. Mi az, hogy nincs visszaút ? Mért ne lenne ? A szex nem alapfeltétel, főleg nem 16 éves lánynál, szóval ha szeret várni fog.
2016. márc. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem soknak tűnik a korkülönbség, de úgyis te döntöd el.
2016. márc. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A beavatott Tris szemszogebol? ;)
2016. márc. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"a baj hogy ő vágyik rám másképp is, "

Leírtad. Szexelni akar veled, és ha már így az elején kijelenti, nem fog rád túl sokat várni...

Amúgy fiatalabbat nem találtál? Nem volt még barátod és kikezdesz egy felnőtt férfival....tessék, megkaptad kislány :)

2016. márc. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Amúgy fiatalabbat nem találtál? Nem volt még barátod és kikezdesz egy felnőtt férfival....tessék, megkaptad kislány :)"


Nem hinném... Esetek többségében pont az idősebb férfiak szoktak kikezdeni a még túl naiv lányokkal. Itt is valószínűleg ez áll fenn. Szerintem kicsit konzerváljad magad, nem kell egyből rohanni férfiak után, majd jön amikor jönnie kell ;)

2016. márc. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!