Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szűz lánnyal nagyobb esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lánnyal nagyobb esély van egy hosszabb távú akár egy életre szóló kapcsolatra?

Figyelt kérdés

20 éves volt a barátnőm, amikor megismertem, igazából 3 hónappal 21. szülinapja előtt veszítette el velem. Nem soká most lesz egy éve, hogy együtt vagyunk :)

Én aki ilyen sokáig várt, nem volt még mással, ennyi idősen, mindenképp abba a kategóriába sorolnám, hogy nem egy ribizligizi.

Annak ellenére, hogy első kapcsolata, és nincs tapasztalata, nagyon törődő, nem vitatkozunk semmin, egy ideális társ.


Előtte nem volt szerencsém a nőkkel, és már kialakult bennem egy rossz kép róluk, de most újra visszatért a hitem.


Én úgy érzem, hogy teljesen esélytelen hogy megcsaljon, nem azért mert jó szerető lennék, egyáltalán nem! Hanem mert előbb szakítana velem, ha úgy érzi más kell inkább neki, és éjszakai kaland kizárt lenne számára.


Szerintem kevesen rendelkeznek ilyen mentalitással, sajnálatos módon, és belegondolva, szerencsésnek gondolom magam, és örülök, hogy én lehettem az első az életében :)


2016. jan. 22. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Mivel nincs összehasonlítási alapja ezért nem tudja hogy mit hagy ki....

Mai világban ritka az ilyen mentalitás, hogy szerencsés Vagy-e azt majd az élet fogja igazolni. Tapasztalatom szerint nagyon kevés olyan férfi van aki az élete első Nőjét elvette volna feleségül, de mindig vannak kivételek.

37F

2016. jan. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. Mégpedig pont azért, amit most olyan jónak látsz, hogy semmi vita... nagyon szeretné ő ezt életre szólónak, ezért nem áll ki úgy magáért. Ez előbb vagy utóbb robbanni fog belőle valamilyen formában. Talán azzal tudod ezt elkerülni, ha nagyon odafigyelsz rá és az érdekeit, vágyait szem előtt tartod folyamatosan. De még így is könnyen lehet, hogy lesznek titkos vágyai, amik csak akkor fognak kiderülni, amikor robban.
2016. jan. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Hát nézzétek, most ennyi erővel így ismerkedjen az ember?


Te vagy az első nekem akkor a jó reakció? - hajjajaj az nem jó, az nagyon nem jó, nincs tapasztalatod... Bajos nagyon

Én vagyok a második? Hajajajj már valamit tudhatsz, de még lehet nem élted ki magad, meg az se olyan nagy dolog


Ha a lány visszakérdezne, nézd mire vagy kíváncsi, hány komoly kapcsolatom volt, vagy hány férfival feküdtem le?

Hajajajaj erre meg azt gondolná az ember ribizligizi


Talán a kérdés se jó, nem ezen múlik egy kapcsolatnak a sorsa, hogy volt-e valakije, ha igen az meg 1-2 ember vagy 4-5 vagy 10+

2016. jan. 22. 14:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem számít hogy szűz vagy hogy te vagy az első neki, se az hogy egy rendes, jókislány volt eddig. Az emberek változnak idővel, a kapcsolatotok is változik majd az évek során. Hogy jó vagy rossz irányba az majd akkor derül ki. Lehet hogy elmúlik a szerelem is, lehet hogy nem ő hagy el hanem te őt... bármi lehet. Előre nem lehet tudni mi lesz. De nem is kell ezen gondolkodni. Örülj annak ami most van, az számít csak.
2016. jan. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4

Ez eddig a legértelmesebb válasz, ment a zöld kéz.

De nézd, én 5 évvel idősebb vagyok nála, 26 évesen már nem akarok tovább keresgélni. Akivel összejövök, én abban már a feleségemet keresem. 27 leszek idén, nem akarok éveket kidobni az ablakon.

A jelent kell élvezni, ez nagyon igaz, de én már nem akarok kidobott éveket :) és amíg nem lesz gyerekem, nem lesz feleségem, nekem ezek innentől már kidobott évek. Kérdés felmerülhet, akkor miért nem kerestem, egy 25-26 év körüli nőt? Azért, mert az se garancia, hogy valami több alakuljon, és a szerelemben egyébként se kell logikát keresni :)

2016. jan. 22. 14:42
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
lol nem
2016. jan. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%

En is az elso szerelmemnek "tartogatom magam", emiatt eddig csak alkalmi kapcsolataim voltak, szoval teljesen tapasztalatlannak sem mondanam magam. Ha meg tudnek nyilni valaki elott kellokeppen ugy, hogy batran szettennem elotte a labaim, mert biztos vagyok a szereteteben, az maga lenne a csoda. Szoval sokkal jobban ragaszkodnek a kapcsolatunkhoz es nem engednem eluszni hulye kis vitakon. :)


23L

2016. jan. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A fő kérdésre a válasz nem. Szerintem a tapasztalatlanság nem segít abban hogy tovább tartson - de nem is hátráltatja, szerintem független a két dolog egymástól.


Arra a kérdésre, hogy NEKTEK kettőtöknek lehet-e ez életreszóló viszont az a válasz, hogy miért ne? Ha jól érzitek magatokat együtt, illetek egymáshoz, szeretitek egymást, akkor bőven tarthat örökké.

2016. jan. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szüzességnek marhára semmi köze nincs a dologhoz. Ilyen alapon az összes szűz lány azzal a pasival maradna élete végéig, aki elvette az ártatlanságát.


Nekem a vőlegényem a 7. partnerem az ágyban, a szám alapján azt mondanád, tuti hűtlen ribizligizi vagyok, pedig soha még csók szintjén sem léptem félre (míg bizonyos exeim ezen bőven túl is mentek együttlétünk alatt). Abszolút komolyan gondolom a jelenlegi kapcsolatom is (bizonyíték erre, hogy nemsokára házasodunk), de a korábbiakhoz is így álltam hozzá. Mindig is úgy gondoltam (még 17 évesen is, amikor elvesztettem), hogy ha nem úgy állok hozzá, mint amiből akár komoly dolog is lehetne, akkor teljesen felesleges az egész, csak időhúzás lenne.


De egy kapcsolat két emberen múlik. És az idők folyamán nem csak az emberek, de maga a kapcsolat is változik. Hogy mennyire lesz életre szóló, azt előre nem tudod megmondani, az idővel kiderül, de az szinte garantált, hogy nem a szüzesség-nem szüzesség miatt lesz tartós.

2016. jan. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nekem az első komoly kapcsolatom 17 éves koromban kezdődött. Az előző szerelmeim a nyomába sem értek, és akkor mindketten úgy gondoltuk, hogy megtaláltuk egymást. Odaadtam neki a szüzességem. 2 évig voltunk majdnem együtt, abból az utolsó kicsit több mint 6 hónap már felesleges volt, kidobott idő. Nem szerettük egymást, én nem csaltam meg, habár a fordított esetben kételkedem. Egyszerűen elmúlt, kiderült milyen ember valójában, na és a is, hogy ez nem fér össze azzal amilyen én vagyok. Nem viseltük el egymás hibáit. Ezek után azt mondom, hogy nem garancia, hogy szűz a lány, ezenkívül sok más dologtól is függ egy kapcsolat. Hagyni kell kibontakozni.


21/L

2016. jan. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!