Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kötelező elolvasni, de...

Nem kötelező elolvasni, de aki megteszi, kérem, segítsen. Mit tehetnék, mitől lenne jobb az életem? Pontosabban én mitől érezném annak?

Figyelt kérdés

Minden a szülésem után kezdődött. Illetve talán inkább a második szülésem után. Van 3 gyönyörű gyermekem, 28 éves vagyok. Saját házunk, kocsink, a párom szeret-kíván és én nem vagyok boldog, miért nem? Nem tudok válaszolni magamnak a kérdésre. Felszedtem 20 kg-t és nem érzem nőnek magam. Fekete slampos ruhákban járok, kerülöm az emberek, az ismerőseim tekintetét, mert nem akarom azt a kérdést hallani, hogy "Te vagy az? Alig ismertelek meg, meghíztál.." Habár én sosem lennék ilyen tapintatlan, az emberek sajnos azok. Hiába ez az igazság, attól még fáj. Minden (!) nap sírok, és alig mozdulok ki. És ha mégis, akkor sem érzem jól magam. A gyermekeim nem ezt érdemlik, és úgy érzem én sem.Jó ember vagyok, talán ez az egyetlen jó, amit tudok magamról írni. És a párom is szeret, annak ellenére, hogy nem kívánom a szexet sem, pedig ő kíván engem így ahogy vagyok, de én ezt nem tudom elfogadni. Ezt a testet..De tenni se teszek ellene, hogy fogyjak, inkább sírok..sokat. Most is, ahogy ezeket a sorokat írom. Írhattok bármit, negatívot is, úgy érzem ennél mélyebbre nem tudtok lelkileg döngölni ahol most vagyok. Így, hogy egyébként semmi okom nem lenne erre.

Mi baj van velem? Miért nem tudok örülni az életemnek?

Hálátlan vagyok a sorsnak, pedig egészségesek a gyermekeim, gyönyörűek, és van egy anyukájuk, aki régen szép volt. Mert az voltam- de ez mára már csak emlék.

Köszönöm aki elolvasta.



2016. márc. 21. 14:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
neked csak önbizalom kell, szeretet van
2016. márc. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
Kérlek menj el egy kineziológushoz. Ha azt nem tudod elfogadni, akkor egy pszichológushoz. Aztán ha jobban leszel, sétálj be egy edzőterembe és keress egy csoportos órát. Kérlek.
2016. márc. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
47%
Lusta vagy. Te magad is tudod a választ. Fogyj le!!! Ne azért, mert túlsúlyod van, hanem azért, mert nem érzed magad jól a bőrödben. Hidd el, ha visszanyernéd az önbizalmad, akkor máshogy látnád a világot. De azt gondolom, hogy ezt te is tudod. Vagy kezdj el tenni ez ellen, vagy várd meg, míg maga alá gyűr a depi, elfordul tőled a férjed, és boldogtalan anyja leszel a gyerekeidnek. Te döntesz.
2016. márc. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Az írásod alapján nekem úgy tűnik, hogy depressziós vagy.

Kérj segítséget pszichológustól, ez az első lépés. Mondd el a férjednek, hogy mivel küzdesz...és hogy tudod, valami nincs rendben (külöben nem írtad volna ki a kérdést), de kérsz segítséget. Biztosan megértő lesz.

Utána pedig kezdj el sportolni. Akár menjetek együtt a férjeddel.


Hajrá! Sikerülni fog!

2016. márc. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
35%
Panaszkodas helyett valts eletmodot, es keress fel egy terapeutat. Az hogy ott ulsz a gep elott es sajnaltatod magad, nem fog elore vinni. Szoval sirankozas helyett kezdjel edzeni.
2016. márc. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
49%

"nem vagyok boldog, miért nem? Nem tudok válaszolni magamnak a kérdésre. Felszedtem 20 kg-t és nem érzem nőnek magam."


Azt irod nem tudsz valaszolni, kozben meg rogton utana meg is valaszolod a kerdest. Nem erzed jol magad, nem tetszel magadnak, ennyi.


Fogyj le. Akaratero kerdese az egesz.

2016. márc. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Depressziós vagy a súlyod miatt.. Nekem is hasonló gondjaim voltak, igaz nem a súlyom a fogsorom volt irtó béna. Gyerekként elrontották a fogszabályzást is. Szégyelltem magam, sírtam nulla önbizalmam volt, pedig minden más megvolt. Végül ismét rászántam magam a fogszabályzóra és egyből megváltozott az életem. Fizikailag jobban vagyok, nem alszok annyit, nincsenek fejfájásaim, több energiám van, plusz érzelmileg rengeteget fejlődtem, nem vagyok már az a félénk, érzékeny szürke nő sem. Tudom nem könnyű megtenni az első lépést, de ha sikerül, már az rengeteget segít. Lehet, hogy két év mire lefogysz, de már az a két év alatt is jobban fogod érezni magad, mint most. 28 éves vagy, ne add fel ilyen könnyen..
2016. márc. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
17%

Leírtam már párszor,de mindig lepontoztak és/vagy törölték.


SOK,nagyon sok,ilyen nő van. Fiatalon házasodtál és amíg a korosztályod ÉLT,addig te az ANYASÁG - FELESÉG - HÁZI CSELÉD aranyháromszögben tengődtél. Igen,tengődtél,még akkor is ha úgy érezted,hogy boldog vagy. Most kezded belátni,hogy hibáztál,és ez jó! Jó,mert tudsz változtatni és kell is!


Tudom mit beszélek,sok ilyen csajom volt!



23/F

2016. márc. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
80%

szerintem dobd ki a fekete bő ruhákat, helyette vegyèl csinos, színes ruhákat. az is visszahozza majd az önbizalmad. ezenkívül kezdj el mozogni.esti órákban ha kimèsz kocogni,a kutya nem nézi, hogy ki vagy. de amúgy sem kell szégyellni.:) a futás amúgy is csak úgy égeti a kalóriákat. de hatalmas önbizalmat is ad,hogyha mindig egyre többet tudsz megcsinálni. az etrendedre is figyelj oda.

hidd el jobb lesz! de mindenképpen változtass.

2016. márc. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%

SZÜLÉS UTÁNI DEPRESSZIÓ!!

Ismerem a tüneteket, te is írtad, hogy minden szülés után kezdődött. Sőt a hízás is ezért van!!

Kerestél egy örömforrást, ez lett a kaja a szex helyett. Meg ez is megvéd kívüről, körbepárnáz, mondhatni bezártad magad saját testedbe.


Pszichológus, feszültségoldó teák, TUDATOS nyitás. Nem kell először élvezni, hogy kimozdulsz, de tedd meg!

Nem kell hogy kedved legyen, de kezdeményezd a szexet! Menet közben megjön az ihlet.

Fogigátlót felejtsd el!

És a sperma remek antidepresszáns. (Olvass utána hiteles forrásból).

2016. márc. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!