Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek abban, vagy szerintete...

Hisztek abban, vagy szerintetek lehetséges, hogyha két ember nem jön össze (esetleg ilyen olyan vitáik volta, a végén rosszban válltak el) akkor egy idő múlva, mikor mindketten változtak újra összejöjjenek, vagy esetleg egymásnak az igaziak legyenek?

Figyelt kérdés

Hogyha igen,akkor szerintetek mi kellhet ehhez?Mit kell tennie az egyik és a másik félnek,és mit nem?


És akik nem hisznek benne,miért nem?


Nem velem van ilyen,mielőtt még jönnének az olyan válaszok,egyszerűen érdekelne a véleményetek és a meglátásaitok:)


2010. ápr. 3. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mi újra és újra vonzódunk egymáshoz az exemmel..pedig három éve jártunk.azóta sok minden történt..persze mind kettőnknek van valakije...
2010. ápr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Szia!


Arra vagy kivi, hogy a "káposzta is felmelegítve jó" elmélet működik-é vagy sem? Működhet, de sok dologtól függ. Van hogy két ember egy banális dolog miatt szakít, aztán kiderül x hónap múlva hogy mi az ábra, és újra kezdik. Pozitívuma, hogy már ismerik egymást, a másik szokásait, nem kell 0-ról építkezni. Nos és itt a nehézsége is. Sokan nem látják a fától az erdőt, azt hiszik tévedhetetlenek. 20 okot fel tudnak sorolni, hogy miért hibázott a másik, milyen rossz tulajdonságai vannak stb. Újabb hibák jönnek, mert az ember nem tud megváltozni, vagy már nem azon a "szinten" van, hogy változtatni akar. Egy párkapcsolat pedig úgy működik jól, ha a két fél megteremti együtt az egyensúlyt. Ha már ez egyszer kibillen, akkor máskor is kibillen(het)....

2010. ápr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első barátommal 4 évvel később újra összejöttem, mert négy év alatt megszépültek az emlékek, de "felnőtt" fejjel már mindent megértettem, és bántam, hogy nem maradt meg olyan emléknek amilyen volt.

(Nem volt szép emlék, de amit utólag megértettem, az nagyon rossz volt, azóta is úgy gondolok rá mint életem legnagyobb tévedése)


Akivel az ember szakít és jó oka volt rá, nem hirtelen összeveszés, azzal nem szabad újra összejönni. Az ember szerintem alapvetően nem változik, vagy el tudsz valakit fogadni a hibáival együtt vagy nem.


Nem jó egyedül, de jobb mint egy pocsék kapcsolatban.

2010. ápr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én konkrétan nem arra gondolok,hogy összejöttek és szakítottak,hanem,hogy egyáltalán nem is jöttek össze.(pl.:mert az egyik fél akkor másképp látta a dolgokat, a barátok befolyásolták az egyik félt,stb...)


És szerintetek mennyi idő kell ahhoz,hogy valaki megbocsátson régi dolgokat?

2010. ápr. 3. 23:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Most úgy veszem ki ezt az egészet, hogy te valakit meg akartál kapni, de nem illettetek össze ő szerinte vagy te szerinted sem és ezért nem jöttetek össze. Szerintem ne reménykedj. Ilyenkor az ember elkezd 1000 féle elméletet gyártani, de felesleges. Lemaradsz akkor az igazi szerelemről.
2010. ápr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia! Én is ugyanebben reménykedem,szeretek egy férfit,de azért nem jöhettünk össze, mert családja van. Pedig akart engem. Talán pár év mulva ha már nagyobb lesz a gyerek,és mondjuk megromlik a kapcsolata a nőjével...és szakitanak...tudod amig élek remélek. Persze addig ismerkedem,próbálkozom másoknál is. De mindegyik olyan kis nyomi vagy nem tudom. egyik sem ér fel Hozzá...:S Eléd sz@r helyzet.
2010. ápr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

16 évesen jártam először a párommal, ő 19 volt. nagyon vonzódtunk egymáshoz, de semmi más, nem működött az egész. én kicsi voltam, ő suta, ügyetlen, szétmentünk. 1 év múlva megitn jártunk, a vonzalom maradt, de megint nem ment. végül harmadszorra már felnőttek voltunk, felelősségteljesen, kezeltünk minden gondot, helyzetet. én már nem féltem a világtól(kissé burokban éltem), ő helyes, jó kiállású pasi lett. szóval sokat változtunk. 3 éve vagyunk együtt.

úgyhogy van ilyen.

2010. ápr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!