Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Okosabbnak érzitek magatokat...

Okosabbnak érzitek magatokat a párotoknál?

Figyelt kérdés
2016. márc. 23. 13:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Okosabbnak nem, műveltebbnek igen.
2016. márc. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
97%

Nem. Úgy általában nem. Vannak területek, amikben én okosabb vagyok nála, jobban átlátom stb. De ő okosabb nálam.

40/N

Esetleg megírnátok ti is a nemeteket? Kíváncsi lennék:)

2016. márc. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
96%
Egyértelműen. Kár, hogy az érzések csalókák.
2016. márc. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Nem tartom magam butának. De a páromat nagyon intelligens, okos, művelt embernek tartom. :)
2016. márc. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
82%
Ki miben okosabb. Ő a műszaki dolgokban mint pasi, én nőként sok minden másban ;)
2016. márc. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
89%
Hát igen kb nagyon hűlye
2016. márc. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem mi nagyjából egy szinten mozgunk.

Vannak területek, amiben ő sokkal jártasabb (pl.: politika, autók, informatika) és vannak területek, amiben meg én (pl.:irodalom, egészség, testápolás).


Volt olyan párom, akivel nagy szakadék volt értelmi képességekben az én javamra, és igazából zavaró volt, de tudtam vele élni. De így, hogy közel azonos, vagy okosabb párom van, sokkal jobban érzem magam.

2016. márc. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
97%
Általános intelligencia tekintetében szerintem kb. egy szinten vagyunk, de eltérő képességeink miatt másban vagyunk jók. Illetve nekem jobb az emlékezetem, jobban megjegyzem a dolgokat, ő feledékenyebb. De semmiképpen sem butább.
2016. márc. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
92%

Igen, sajnos, pedig jobb lett volna ugyanolyan okosat talalni.

De innen nezve meg o az okos, mert tudott nalanal okosabbat talalni :)

2016. márc. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem egy szinten lehetünk. Persze mindketten másban vagyunk jók és más dolgok érdekelnek, de érdeklődünk a másik hobbija/munkája iránt és mindent értelmesen meg is tudunk beszélni (az esetleges problémákat és a napi eseményeket is).

Veszekedni nem szoktunk, csak vitatkozni. De az is abból áll, hogy mindenki elmondja a magáét, lenyugszunk, megbeszéljük, közös nevezőre jutunk és ennyi.


Ezért gondolom az egy szintet, sőt még a hasonló vérmérsékletet is :D

2016. márc. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!