Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, akik többet kerestek a...

Nők, akik többet kerestek a párotoknál! Van ebből probléma?

Figyelt kérdés
Hogy viseli a párotok? Vagy volt olyan párotok, aki nem tudta ezt elfogadni. Kevesebbnek érezte magát ezáltal? Milyen megoldás van arra, ha a férfit zavarja és annak rendszeresen hangot is ad?
2011. aug. 19. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sosem volt ebből gond, most gyeden vagyok így fordult a kocka. Kb. 2 év múlva megyek vissza dolgozni (még visszavárnak) és ismét én keresek többet.

Nem számít, mert közös a kassza és csak azt számoljuk ami bevételünk van. Hogy azt ki keresi az nem lényeg. Ehhez persze mindkét félnek szorgalmasnak kell lenni.

Megoldást nem tudok rá sajna, ezt el kell fogadni.

2011. aug. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy ilyen párom, aki folyton rinyált emiatt. Elvárta volna, hogy munkahelyet váltsak. Nem illettünk össze.
2011. aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg inkább örülni kéne neki.
2011. aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk senkit nem zavar, ráadásul nem is állandó, volt példa arra, hogy én kerestem többet, arra is, hogy a férjem. Változik.


Vannak ismerőseim, ahol a feleség a többszörösét keresi, de ha valaki, akkor inkább ő érzi magát kevesebbnek, mert a férje tanszékvezető, ő meg "csak" egy üzletasszony.

2011. aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

Nálunk a férjem eleve kijelentette, hogy nehogy többet keressek nála, mert az sértené az önbizalmát.

Pedig többet keresek, de mivel több helyről kapom a fizetésem, így nem is tudja pontosan, hogy mennyit. A "pluszt" szépen magamra költöm meg a gyerekre. ;)

2011. aug. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Mi elváltunk emiatt.Az az igazság, hogy ha a férjedet nem tudod arról meggyőzni, hogy ő ugyanolyan fontos a bérszámfejtési lap nettó összegétől függetlenül és nem érti meg, hogy Te azért tudsz többet keresni, mert ő olyan hátteret biztosit Neked, hogy ezt meg tudod tenni, ezért ő ugyanolyan részese ennek afféle csendestársként, akkor a dolog elbukott..Mi 11 év után mentünk szét, és ez állandó gond volt nálunk. sőt a haverjai is rendszeresen ugratták emiatt.
2011. aug. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Volt,pedig még egyetemista volt az ex (én is,de dolgoztam mellette rengeteget),em fogta fel,hogy vagy menjen el ő is melózni és lesz pénze,vagy fogadja el,hogy még vagy 2 évig én fizetek sokmindent.

Sokáig türtem,majd meguntam hogy még húsos kajánál is csak a ynavalygást hallgathattam,hogy "te megteheted"...


Párom viszont ha nem is sokkal de többet keres,bár őt nem hiszem hogy zavarná,hisz közös kassza,ha több pénz jön be az öröm is közös.

2011. aug. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk eleinte okozott egy kis problémát, hogy gyakorlatilag 3-4-szer többet keresek a páromnál. Többször volt magába zuhanva, kevésnek érezte magát. Mondván hogy neki kellene többet a kasszába tennie.

Megbeszéltük a dolgot őszintén, és kedvesen megnyugtattam hogy nem attól férfi nekem a férfi hogy mennyivel több pénzt keres. De azt meg kell értenie hogy nem adhatom fel a munkámat, pláne akkor amikor mennyire nincs lehetősége az embereknek a minimálbéres fizetésből feljebb emelkedni.

Hogy mennyivel könnyebb helyzetben vagyunk így hogy simán ki tudjuk fizetni mondjuk egy tengerparti nyaralás árát, vagy kinézett magának egy motort (hogy fájt rá a szíve) és 2 nap múlva már lepapírozva az övé volt, megvettük.

Szóval mind-mond olyan dolgok amikről simán lemondhatnánk ha kevesebbet keresnék mint ő.


De egyébként is tök mindegy melyikünk keresi a többet, közös kasszán vagyunk, egy bankszámlával. Egymásért élünk és dolgozunk.

2011. aug. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt tudom, hogy a párom picit komplexusos emiatt, de nem olyan szinten, hogy ez zavaró lenne. Mármint nem hangoztatja folyton, csak ritkán mondja, hogy szégyelli magát, amiért nem tud nekem annyi sok cuccot venni, amit megérdemelnék blablabla. De nem arról van szó, hogy nem képes elfogadni. Azért az már egy másik szint.
2016. márc. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!