Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem zavarna, ha egy férfi...

Nem zavarna, ha egy férfi bepróbálkozna a párotoknál?

Figyelt kérdés

Van egy férfi aki folyamatosan "fut" a barátnőm után. Felvette msn-re, megszerezte a telefonszámát. A közös ismerősünk büféjénél (a barátnőm oda jár le a barátaihoz, meg babázni) állandóan meghívja egy kólára. Ha munka közben van egy kis szabadideje, rögtön felhívja a barátnőmet, hogy hol van mit csinál stb.

Egy ideje nagyon zavar, hogy az illető így nyomul. Még nálam is idősebb, az exével és a közös gyerekükkel él egy háztartásban. Azt állítja már nincsenek együtt, de nem akarja kidobni az exét a gyerekkel az utcára.

Tudom, hogy a barátnőm soha nem kezdene ki vele, de mégis annyira féltékeny vagyok!

Ez a férfi megpróbálja kihasználni, hogy sokat dolgozom, és a barátnőm sokat van egyedül.

Már beszéltünk róla, szerinte túlreagálom. Őt is zavarja hogy a pasi nyomul, de nem tud mit tenni. Már szólt neki finoman, hogy soha nem lesz köztük semmi.

Nem tilthatom meg a barátnőmnek, hogy ne járjon a baráti társaságába emiatt a pasas miatt. Az sem volna jó ötlet, ha megverném, vagy megfenyegetném. De valamit lépnem kell.

Szétrobbanok az idegtől!!! :(

28F


2010. aug. 24. 14:05
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A barátnőd felnőtt nő, nyugi, le tudja rendezni a pasast. Lehet, hogy tényleg te reagálod túl, hagyd a francba, majd lekopik, ha látja, hogy nincs esélye. Egy darabig majd próbálkozik, de utána majd rájön, hogy égő olyan után futni, akit egy cseppet sem érdekel. Azért kicsit jobban bízhatnál a párodban, menni fog ez neki, gondolom azért van vér a pucájában, el tudja küldeni ha nagyon túlzásba viszi.
2010. aug. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
kettőn áll a vásár. ha a barátnőd lovat ad alá (márpedig úgy néz ki ) akkor nem tudsz mit csinálni. miért vette fel msn-re? miért hagyja hogy meghívja ?stb. ha én nem akarok semmit egy pasitól akkor nem engedem hogy meghívjon illetve nem chatelek vele msn-en. a barátnődnek ez igenis imponál mert ha zavarná akkor tenne ellene.
2010. aug. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
igen, itt a barátnődnek kellene tennie valamit, méghozzá max azt, hogy nem fogadja el a kólát, ha meghívja, nem veszi fel a telefont ha felhívja, stb. nálam is volt ilyen helyzet, én így koptattam le. aztán egy idő után feladta. lehet, hogy ő is kicsit túl közvetlenebb, mint kellene. éppen ezért ha a barátnőd egy idő után sem változtat, akkor kérd meg arra, hogy legyen ezzel egy kicsit távolságtartóbb. ne vegye fel mindig a telefont, ha hívja, ne igyon meg vele mindig valamit. olyankor beszélgessen mással, ha ő is ott van. és majd észreveszi magát.
2010. aug. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
51%
jobb pasi nálad, izgalmasabb, jóképűbb? ha nem akkor ne félj...
2010. aug. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
52%

nem:)) mert a párom férfi:P



amúgy nem, sőt büszke vagyok olyankor h elhajtja:D

2010. aug. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
52%
mármint a nőt
2010. aug. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

A férfi felvette msn-re, de még nem beszéltek ott, mivel a barátnőm este nem msn-ezik, mikor ez a pasas ráér.

Azt mondta, hogy már megvette neki a kólát, és odarakta elé, hogy ez az övé.

Meg sem kérdezte, hogy inna-e valamit, így a barátnőm vissza sem tudta utasítani. Gondolom nem akarta megsérteni, hogy jó drágán vesz neki egy italt, ő meg nem fogadja el.

2010. aug. 24. 14:14
 8/36 A kérdező kommentje:

Szerintem nem jobb pasi, mint én. 33 éves apuka.

Nemtudom mit akar a 20 éves barátnőmtől..

2010. aug. 24. 14:15
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd meg élvezi. Tudni illik, nem nehéz ám azt mondani, hogy "Nem kérem a kólát, köszönöm!". Illetve az sem nehéz dolog, hogy nem veszem fel a telefont, vagy kinyomom.
2010. aug. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Túlságosan egysíkúan látod a helyzetet, ugyanis a "megverném, vagy megfenyegetném" melett azért még akad más variáció is:)


Egyszerűen a legközelebbi találkozáskor állítsd meg a fickót, hogy pár szót szeretnél vele váltani. Higgadtan, magabiztosan mondd el neki, hogy észrevetted mennyire csapja a szelet a barátnődnek, ami viszont neked nem nyerte el a tetszésedet és jó volna ha felhagyna ezzel (fenyegetőzés nuku!). Aztán nézel a szeme közé jó szúrósan.


Ne félj, érteni fog belőle! És jól fog esni a barátnődnek is, hogy "megvédted":)

2010. aug. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!