Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hát ezt nem hiszem el/Szét...

Hát ezt nem hiszem el/Szét megyek az idegtől az érzéketlen húgom miatt. Mit csináljak vele? Semmi nem hat rá:S

Figyelt kérdés

Tegnap délelőtt olyan szépen kitakarítottam a konyhában és az ebédlőben minden ragyogott, utána elmentem este hazajöttem össze vissza volt górva minden nem pakolt vissza semmit a helyére rá szóltam pakoljon el..azt mondta "Jó" erre most reggel lemegyek a konyhába ugyan úgy van minden ráadásul a tej szét van csöpögtetve a padlón a macskakaja szét van szóródva valami nadrág ott fekszik az ebédlő padlóján anyuék 1 óra múlva jönnek haza :S a kajamaradék nincs kiborítva a kukába hanem "csak úgy" ott van hagyva... ÉS EZ NEM az első eset :S én többet nem takarítok utána....leszarom hiába mondok neki bármit egyszerűen leszarja más "munkáját" és flegmán tovább ül a tv előtt vagy netezik tovább... mert mást nem hajlandó csinálni.. Hogy lehet valaki 15 évesen is ilyen trehány?:S


Ő 15/L én 18/L


2010. ápr. 4. 09:24
 1/9 anonim válasza:
74%
Szerintem, kissé félre lett nevelve!
2010. ápr. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát az tuti..mert anyámra sem hallgat.. vele is flegmázik.. hát van olyan, hogy fogja, mondja: "elmentem majd jövök" telefont nem vitt magával..este hazajött és kb 1 hónap múlva kiderül, hogy Pesten volt (Debreceniek vagyunk.....) a barátnője pasijánál... meg hasonlók..
2010. ápr. 4. 09:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ehh, ez nem nevelés kérdése, pároméknál is az öcsike egy trehány disznó (lassan 30), pedig nem erre nevelték, párom meg tud rendet tartani.

Ne pakolj el utána, csak magad után, és mondd meg szüleidnek is, hogy nem vagy hajlandó őfelsége után takarítani. Meg kell tanulnia.

2010. ápr. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj kicsim a legrosszabb korban van, felegmázik, nem mond igazat, trehány, azt hiszi most övé a világ. Te pedig rendszerető vagy! Ezt anyukádnak kellene helyrepakolni, ha egyáltalán bír vele!
2010. ápr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mintha csak az én hugomról olvastam volna! Dettó ugyanez! Nekem is tele van a fa.om már vele. Csak abban bízok, hogy megváltozik. Nálunk is néha rá rá szólnak a szülők, de aztán minden marad a régiben. Én meg nagyon szeretem a rendet. Én is helyre teszem olykor olykor, de hiába. Néha én is már beleszarok, mert qrva szar érzés, hogy te dolgozol, csili-vili minden, és jön ő, aki mindent szétbombáz. A különbség nálunk csak az, hogy én 22 vagyok, ő meg 16.
2010. ápr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De ez annyira rossz :S mert le se szarja amit más csinál.. bezzeg mikor jön valami vendég ott jópofizik mintha olyan rendes kislány lenne...

Anyám már egy párszor úgy kitakarította a szobáját, de 2 nap múlva ismét a régi lett, ráadásul ott van a vízipipája amivel olyan bűzt csinál a házba..meg idecsődíti a barátnőit azoktól meg este nem lehet aludni úgy visonganak...:S

2010. ápr. 4. 10:27
 7/9 anonim válasza:

Valami büntetést szokott kapni? Lehet felkéne ébreszteni

Én hugom most lesz hétéves...de ugyan ez...néha tud aranyos lenni, meg ha bárkinek bármi baja...nagyon a kicsi szívén viseli..de ugyan akkor nagyon szemét módon tud viselkedni...

Ha rájön az 5nap kb akkor ő a díva ő a királykisasszony..pakol szemetel...szemétkedik a kisebbik nővérével (aki 10éves lesz most)olyanokat betud szólni hogy én csak nézek..

multkor közölte: Ha megcsináltad a kaját utána nem kellesz..mehetsz a kukába...persze egykét napra rendbe tudom hozni..

De volt hogy az új telefonomat belopta az óvodába és utána letagadta hogy hozzá tartozik a telo és majdnem egy másik kiscsajnál kötött ki...:S


Probáljátok meg büntetni valamivel vagy elbeszélni vele

2010. ápr. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Áhh.. nem lehet büntetni lehetetlen mindenkinek jó flegma módon visszapofázik.. próbálta már anyám is..hogy addig nem mehet sehova míg rendet nem tett.. (az emeleten van a szobánk a hugommal) azt mondta anyámnak, hogy rendbe van a szobája, elkezdett készülni, anyám az elhitte neki, mikor felment megnézni a "rendet" látta, hogy hazudott..egyből szólt hugomnak, hogy azonnal menjen takarítani..erre csak annyi volt a válasz, hogy: "Hááát sajnos már nincsen rá időm" (olyan kényesen hangon) erre fogta magát és elment..

Ennyire lehet rá hatni...

2010. ápr. 5. 11:20
 9/9 anonim válasza:
hát ismerős...de ilyenkor SZERINTEM anyud fogja meg és szépen vigye fel...nővérem is csinált ilyet...felvételi helyett elment biliárdozni stb...sjanos ilyenkor drasztikusabban kell...az is megeshet h elzüllik:S
2010. ápr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!