Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik azok a fontos dolgok,...

Mik azok a fontos dolgok, amikkel megkedveltethetem magam a parom csaladjaval?

Figyelt kérdés
Meg nincs tul sok tapasztalatom iyen teren es eeg zarkozott vagyok, ugyhogy nekem eleg nehez kozvetlennek lenni, de nagyon szeretnem, hogy kedveljenek :)
2016. márc. 25. 15:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

ma 17:09 vagyok


A puszilkodás, ölelgetés miatt ne aggódj. Legtöbb szülő sem díjazza ezeket. Elég ha bemutatkozásnál kezet fogsz, bemutatkozol, és ennyi. Nem kell ölelgetni senkit. Én sem szoktam, sőt nem is igazán szeretek puszilkodni, ölelgetni..

2016. márc. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Naluk mindenki olelgetos puszilgatos a csaladban pont :) es nagyon nehez megszokni meg nem elhuzodni osztonosen
2016. márc. 25. 17:33
 13/15 anonim ***** válasza:
Vigyel a mamanak viragot, es mosolyogj :) egy puszit kibirsz, ha kerik :)
2016. márc. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Itt is normalis vagy, siman lehet veled dumalni, es nagyon is erzo szivu :) ne hidd, hogy egy marcona sorozatgyilkos vagy. Minden rendben lesz, nyugi ♡
2016. márc. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Koszi nagyon kedvesek vagytok :) nincs megfelelesi kenyszerem egyebkent csak nagyon szeretem a baratom es fontos nekem ez az egesz
2016. márc. 25. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!