Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában sokat veszekszek a...

Mostanában sokat veszekszek a férjemmel, mert nagyon ideges vagyok és ő miatt. Vajon ez normális vagy hogy lehetne kezelni?

Figyelt kérdés

5 éve ismerkedtem meg a férjemmel 2 évet jártunk és hirtelen terhes lettem. Akkor nem gondoltam volna hogy ő az igazi nem is gondoltam rá hogy gyerekünk legyen. Mikor megtudtam el akartam vetetni aztán kiderült hogy ikrek. Már a vetélés miatt is lelkiismeret furdalásom volt de ezt már végképp nem bírtam és így megtartottam. Legjobb döntés volt, nagyon aranyos édes kislányok lettek. Csak ezzel az járt hogy a férjemet is meg kellett tartanom. Felköltöztünk a szüleimhez, mert a férjemnek semmije sem volt, anyjáék is albérletben laknak. Kialakítottunk egy házrészt és most ott lakunk. Rokonok addig jártak a nyakamra míg beadtam a derekam és összeházasodtunk. Van egy 12 éves lány egy 4 alkalmas kapcsolatából. Néha tartja vele a kapcsolatot persze gyerektartást fizet. Kamionos jól keres. Mikor megismerkedtünk 2 hitele is volt. Előző csajával vettek egy lakást, a csajnál maradt a lakás ő meg fizeti a személyi kölcsönt a lakásra. 1,5 millát kifizetett a rafinak. Utána én már el is felejtettem hogy van még egy. Most decemberben előjött az otp-vel az 3 milla. 3 milla személyi kölcsön amit az excsaja lakásfelújítására vett fel. Míg ki nem fizeti bár listán van tehát szó sem lehet saját lakásról.

8 éves futamidő.

Kezdek annyira belefáradni a sok hülyeségébe. Tavaly az autóbalesetét kellett fizetni. Meg akarja követelni tőlem a tisztelet de nem tudom őt miért tisztelni. Akármibe belekezd az kudarc.31 évesen saját házról álmodtam és nem a szüleim házáról ahol mindenki megmondja mit csináljak hogy kell gyereket nevelni. Albérletre meg nem akarok pénzt kidobni.


2016. márc. 26. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Nos, ő nem a nagy Ő, ha képtelen vagy tisztelni. Hidd el, ez egyre rosszabb lesz.
2016. márc. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
De ezeket tudnod kellett amikor még csak jártatok, és a terhesség még csak fogalom volt. Ha akkor jó volt, hogy van gyereke, hogy vannak adósságai, akkor most utólag miért hisztizel ezért? Ezt fogadtad el. Ha zavart volna, akkor 3 hónap együtt járás után dobtad volna.
2016. márc. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Nézd, megváltozni nem fog, semmi értelme ennek a házasságnak! Válj el tőle, ne hagyd hogy visszahúzzon!

Egyedül többre mész, és lenne esélyed boldognak lenni. Mert ugye tudod, hogy a gyerekeknek boldog anyukára van szükségük ;)

2016. márc. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Nyugi, téged sincs miért tisztelni úgyhogy pont egymásnak valók vagytok.

Hirtelen teherbe esni? Jó vicc. Lassan is teherbe lehet esni vagy mi? Talán vigyázni kellett volna.

Rábeszélni a házsságra? 2 gyerekes felnőtt nő vagy. Ha még ennyire sem tudsz a sarkadra állni akkor valóban korai még, hogy saját házról álmodozz.

Te milyen sikerekkel büszkélkedhetsz ami annyival jobbá tesz mint ő? Ha ő olyan béna, akkor miért tőle várod el a saját lakást és egyebeket? Teremtsd meg magadnak ha annyival jobb vagy.

2016. márc. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Nézd a jó oldalát: kifogtál egy idiótát, akit csutkára be lehet palizni. Hogy én a büdös életben nem vennék fel hitelt, pláne személyi kölcsönt más lakásának a felújítására, az hóttziher, ez a marha kétszer is megtette, és persze eszébe se jut, hogy esetleg egy részét legalább behajtsa a volt nőkön. 3 gyereket csinált véletlenül, ez valami csúcs...Ha te nem mész egyedül semmire, mert ahhoz már nincs eszed, legjobb, ha kivárod a 8 évet, esetleg hajtod a pasit, hogy tolja vissza előbb a hitelt, építtetsz vele magadnak egy házat, és utána rúgod ki. Addigra lemegy a másik gyerektartás is, egyedül te szipolyozhatod a szerencsétlen böszméjét.
2016. márc. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg rá kell adni a kabátot, mert ez tényleg csak sokkal rosszabb lesz. Lehúz anyagilag, érzelmileg, és még csak nem is lapul, mint az a bizonyos a fűben, hanem pattog, hogy jár neki a tisztelet.

31 éves vagy, gyakorlatilag előtted még így is az élet, NE ragadj le egy ilyen pasi mellett, csak azért, mert a gyerekeid apja.

2016. márc. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Magadat szapulod a TE valasztasod volt TE fekudtel ala TE estel teherbe Te koltoztel ossze vele TE mentel hozza.

Mind mind sajat szabad akaratbol torteno cselekmeny

Ha nincs kezedben a sajat eleted nem erzed te iranyitod akkor a hiba csakis benned van?

ugyanannyi eselyed volt szep gazdag jo boldog eletre mint mindenki masnak.Ezt elk@ most legy nagyalny es ok okozat bun es bunhodes aratas vetes torvenyebol viseld tiszteseggel a sajat rossz donteseid kovetkezmenyet

2016. márc. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ki, hogy veti ágyát, úgy alussza álmát....
2016. márc. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tartottad az igazinak mégis jártál vele két évet mielőtt terhes lettél. Megérdemled a helyzeted, ha már akkor sem tartottad semmire miért nem szakítottál vele, hagytad volna találjon ő is mást.

Nem tudlak sajnálni.

2016. márc. 27. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!