Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy szinte egyfolyt...

Normális, hogy szinte egyfolytában veszekszek a szüleimmel?

Figyelt kérdés

2013. jún. 3. 07:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Náluk laksz-e?

Min vitáztok?



Nekem is volt egy ilyen időszakom, 16-19 ig, hol több, hol kevesebb vita..

Egyrészt én miattam, kamasz, és tini voltam, akit nem értenek meg, és tényleg nem értettek meg, de nagyon lobbanékony voltam.

Másrészt anyukám is ingerült volt, éppen a dohányzásról leszokóban...had ne mondjam milyen volt..

Majdnem a házassaguk is ráment, persze ÉN voltam a hibás...


Jó páros voltunk anyukámmal...azóta én lenyugodtam, anuy visszaszokott, és nagyon jól kijövünk..


Nekem még gond volt, higy kollégista voltam, és mindig 2 napba sűrítve próbáltak nevelni....megőrültem tőle....


Sosem költöztem haza végleg (nyáriszüneteket leszámítva) pedig akkor már imádtuk egymást..

Mst is van, hogy összeszólalkozunk, nem kerüljük a konfrontálódást, de simán le tudjuk rndezni a problémáinkat...


26/n

2013. jún. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem, köszi. :) 13-12 éves kortól. Igen náluk.. :(
2013. okt. 12. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!