Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek az oldalán álljak? Vagy...

Kinek az oldalán álljak? Vagy egyátalán beleavatkozzak?

Figyelt kérdés

A szüleim eváltak és az apukámnak van egy új barátnője. Az anyukámnak ez nagyon nem tetszik és én meg nem tudom hogy most inkább tűrjem és ne szoljak bele, vagy valakinek az oldalán álljak?


Én véleményem:

Ugye elváltak a szüleim akkor minek szól bele anyám az apám dolgaiba?!?!? Nem értm!


Most ki a hülye?

Irjátok meg létszi a véleményeteket, meg hogy mit csináljak?



2016. márc. 28. 06:15
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell senki oldalára állj. Neked az anyád anyád, az apád az apád, bármi is történik közben. Ha elváltak apádnak joga van ahhz hogy újra boldog legyen, miért ne lehetne barátnője?
2016. márc. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

1. Anyukádnak nagyon nincs igaza, ök elváltak, és ettöl kezdve apukádnak minden további élkül lehet új társa.


2. Ettöl függetlenül nem nagyon szólnék vele, legfeljebb egyszer mondanám el neki, hogy ez a noralis apukád részéröl, hogy továbblép.

2016. márc. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Mond neki, hogy talaljon maganak valakit o is, akkor majd nem Apad uj nojevel foglalkozik..
2016. márc. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

te vagy a hülye ha ezzel foglalkozol éld a saját életed ne foglalkoz a szüleid magánügyével

sportolj keres barátokat, hobbit ezt csináld őket hagyd békén neked is jobb így

2016. márc. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2016. márc. 29. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!