Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá szüleimet...

Hogy vegyem rá szüleimet leginkább az apukamat, hogy a barátomnál aludhassak?

Figyelt kérdés
Már jó két éve kapcsolatba vagyok a barátommal. (Szüleim kedvelik Őt, bíznak benne.) Olyan vagyok,hogy nem szeretek hazudni a szüleimnek főleg ilyen dolgokban. Biznak is bennem, viszont ha fölmerem hozni hogy had aludhassak a barátomnál esetleg Én nála gondolkodás nélkül egyből rávágja apa,hogy felejtsem el mert,hogy kicsi vagyok még hozzá.(Persze anyát még csak rá tudom venni de egyedül nem dönt benne mert fél hogy össze veszne ez miatt apával.)

2015. okt. 6. 21:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%
Hány éves vagy?
2015. okt. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok.
2015. okt. 6. 22:01
 3/25 anonim ***** válasza:
32%
17 évesen még nem aludtál soha fiúval?
2015. okt. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
49%

Gondolom apukád félt attol, hogy 'nagylany' leszel


Es ha leülnel vele kettesben beszelgetni es megkérdeznéd, hogy O milyen volt ennyi idősen, stb.....


Es elmondanád, hogy nem akartok lefekudni egymással, nem azért akarsz nála aludni ( vagy? :D )


Es ha a barátod aludna nálatok? :/ :)

2015. okt. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
36%
En megse kerdeznem ....
2015. okt. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Hát igazából nem nem aludtam még ott fiúnál mert az elozo barátaimnál még túl fiatal voltam (magamat se enegedtem volna el ott alvásra nem, hogy a szüleim ) és most van ez a kapcsolatom egy jo ideje először kb egy év után hoztam fel az ottalvásos témát akkor nemet mondtak. Havonta két havonta probalkoztam hátha ott tudnék aludni.


Ha megkérdezem apátol hogy ő milyen volt fiatalként Ő csak annyit felel,hogy ehez semmi közöm. És ha azt kérdezem meg hogy a baratom itt e aludhat akkor azt feleli , hogy igen max a nappaliba ..

2015. okt. 6. 22:20
 7/25 anonim ***** válasza:
43%
Max szülsz egy gyereket 9 hónapra rá.
2015. okt. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
46%

Én 3 hónap járás után hoztam fel 16 évesen... És megengedték. Azóta kb hetente alszunk egymásnál. Durva basszus, hogy KETTŐ teljes éve együtt vagytok, és 17 éves létedre még nem aludtál vele.

19L

2015. okt. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
36%

igaza van apukádnak, anyukádnak- nem kell házasélet élni még - olyan jó az 'együttjárós' időszak, a legszebb, a leggondtalanabb

Pontozás indul 1,2,3 tűz!!! :D

2015. okt. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
46%

Ha semmi közöd hozza, akkor O is csinált valamit, amire nem büszke es amiről nem akarja, hog tudjal....


En lehet, hogy ha azt mondja, hogy semmi közöm hozza lehet megmondanam neki, hogy "hat jo....ezek szerint valami nagyon rossz dolgot csinálhattal, ha ennyire titkos...."

Es elmennek a 'helyszinrol'


De mem ismerem apukádat, hogy vele ezt meg lehet-e csinálni



Es ha megkérdezed, hogy moert, akkor arra mi a valasza?

2015. okt. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!