Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy bulizás után a barátomnál aludhassak? 18/L

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyunk együtt, már lefeküdtünk, de ezt a szüleim nem tudják mert eléggé konzervatívak ilyen téren..még nem aludtunk együtt eddig, arra gondoltam, hogy bulizás után lehetne ez, de félek a szüleim reakciójától
2016. márc. 7. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek, ugyanezen mentem keresztül.

"Anya, sokáig tart a buli, de a Józsi másnap hazahoz. ugorjunk be a boltba valamiért?" ha valami ilyesmit mondanál, tehát a hangsúly nem az együttalváson lenne, akkor is kiakadnának szerinted?


Amúgy ha nem akarják megengedni, akkor nem nagyon tudsz mit tenni.. :/ Megkérdezni és megkérdezném a helyedben.

2016. márc. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Anya ott alhatok?Nem fogunk dugni 😊

Én ilyen idősen mindig valami hülye dumát mondtam pl.hogy a gépet telepíti újra és az sokáig tart...anyám már csak röhögött a végén.

Mond azt nem tudnál kivel hazamenni,ő ott lakik a buli közelében és így biztos nem esik bajod hazafele 😉

2016. márc. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Ha 18 múltál, akkor csak legyints egyet...
2016. márc. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Mond meg hogy ott szeretnél aludni.

Ha azt mondják, hogy nem lehet akkor közöld, hogy ott alszol mindenképp.

18 vagy nem 12

Nem baj, hogy nem tudják hogy lefeküdtetek, nem is az ő dolguk.

2016. márc. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Az utolsókra NE hallgass. Persze, elmúltál 18, de otthon laksz, így egyelőre a szüleid "dirigálnak"...


Én csak bulizni mentem el - elengedtek, csak tök véletlen a zárban hagyták a kulcsot -, és hajnali 5-fél 8-ig kinn fagyoskodtam az udvaron mert "nem hallották, hogy megjöttem". A telefon meg "nem volt náluk". 22 voltam ekkor, szóval...

2016. márc. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is hasonló helyzet volt, tudtam, h anyám konzervatív ebből a szempontból és sokat őrlődtem emiatt, hogy mit csináljak. Először kamuztam, hogy barátnőnél alszom, aztán egyszer csak azt mondtam, hogy "holnap xy-nál alszom." Nem engedélyt kértem, hanem bejelentettem, hogy nem alszom otthon. Nem mondom, h anyám nem hisztizett és nem vágott pofákat hozzá, de nem tudott mit tenni. Egy idő után kénytelen volt beletörődni. Egyszer túl kell esni ezen, hidd el, majd megnyugszik idővel és elfogadja. Végülis mást úgysem tehet. :)
2016. márc. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen csak kérdezd meg, ha kell, akkor akár ötször is, hátha megenyhül.


De ne hazudj neki, hogy ennél meg ennél alszok, közben meg nem is. Azon fog csak igazán kiakadni, ha azt egyszer megtudja.

2016. márc. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem megkérdezni kell mert nem vagy már gyerek. Kettesben beszéld meg anyuddal, hogy már 7 hónapja jártok és úgy gondoltátok együtt alszotok. Reméled nem érte váratlanul mert számíthatott rá. Ha nagyon cirkuszol azt is el mondhatod hogy már lefeküdtetek és nem csak éjjel lehet, és biztos ők is csinálták már 18 évesen mert régen nagy divat volt 18-20 évesen szülni. Felnőttél és a szexuális élet is hozzátartozik az élethez. Tudod hogy féltenek de 18 évesen nem korai a dolog.Gondolom a barátodat is ismerik. Én első körben apukámat nem keverném bele, ezt anyuddal kell megbeszélni. Az meg hogy otthon élsz, nem jelenti azt hogy 18 évesen ne lehetne szexuális életed. Hisz nem minden nap más pasit akarsz felvinni.
2016. márc. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%
Anyu aludhatok a barátomnál este bekapom a kukiját is és készítek egy SZELFÍÍÍÍT
2016. ápr. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hàt mondjuk elhozod őt hozzàtok, màsodik harmafik alkalommal meg ott alszik màr egyszerűbb lenne hogy most te ott. :)) De trollkodjak is: elkéred anyukàd nőgyógyàsza szàmàt , elmondod h gyógyszert akarsz iratni .


:))

2016. ápr. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!