Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy a barátomnál aludhassak? 18/L

Figyelt kérdés

Majdnem 8 hónapja vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást... viszont a szüleim nem veszik komolyan az egész kapcsolatot, fiatalnak tartanak ahhoz hogy ez komoly lehessen, meg hogy az együtt alvás felnőtt korban a normális.. meg csak terhet jelentek majd a szüleinek ha ott alszom, zavarom majd őket..meg biztos akkor szexelni is fogunk és az is korai. Meg milyen gáz lesz amikor meglátják a környéken hogy én reggel megyek haza stb.

Meg egyáltalán nem látják az értelmét, hogy minek ez


Nem is nagyon mertem idáig ezt felhozni mert nem akarok vitát de már nagyon szeretnénk együtt aludni


(az hogy hozzánk jöjjön a barátom teljesen esélytelen)


2016. márc. 22. 09:45
1 2 3
 1/29 Demoklészi válasza:
11%
Valahol igazuk van a szüleidnek is. Ha tényleg ő lesz az igazi, nem lesz elég egy életen át vele aludni? Miért fontos annyira, hogy vele aludj. Dugni akarsz? Akkor dugasd meg máshol magad. Egyszerűen felesleges ezen rágódni.
2016. márc. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
50%
18 éves vagy tehát nagykorú ha betöltötted. Nem szorulsz a szüleid engedélyére.
2016. márc. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%

Hát, ezt sajnos nem tudod konfliktus nélkül megoldani. Illetve igen, úgy, hogy elfogadod amit mondanak. 18 éves vagy, gondolom nem ez a cél, bőven itt az ideje, hogy elkezdj leválni tőlük.


Ha mered, kérdezd meg tőlük, hogy ha szexelni szeretnétek, akkor gondolják, hogy nem tudnátok bárhol megoldani? Persze ezt a kérdést meg szemtelenségnek fogják tartani...

Ez pedig, hogy azért ne aludj ott, mert majd mások meglátnak és mit szólnak - az ilyentől már kisgyerekként is falnak tudtam menni. :((


Kitartás!


A jövőre nézve mik a terveid? Ha tanulsz, akkor koleszba sem fognak engedni? Ha dolgozol már, akkor gondolják, hogy örökre ott fogsz majd velük élni? Beszélgessetek egy kicsit róla, mik a terveid (a TE terveid) 5 évre, 10 évre...


Valószínűleg nem tudatosult még náluk, hogy a kislányuk már felnőtt (jól gondolom, hogy nincs tesód?) és hamarosan saját útját fogja járni.

2016. márc. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
32%
2: ha nem tunt volna fel, naluk lakik, szoval de...
2016. márc. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 MrPifta ***** válasza:
51%
"elmentem, majd jövök, csá"
2016. márc. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
74%
2-es vagyok...attól hogy a szüleinél lakik a 18 év nagykorúságot jelent Magyarországon. Jog szerint bárhova mehet engedély nélkül, semilyen hatóság nem fogja a nagykorút hazavinni..sehova sem fordulhatnak a szülők..szóval nem szorul engedélyre. Bejelentéssel tartozik, azért hogy ne várják haza, ne aggódjanak azon hogy baja esett (mert ugye felnőttel is történhet baleset)ezt diktálja a józan ész és az illem. A többi a leányzó döntése nem a szülőké.
2016. márc. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
63%

"elmentem, majd jövök, csá"


A szülök válasza adott esetben: OK, de nem kell visszajönni, maradj, ahol akatsz.

2016. márc. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
83%

Milyen idióták válaszolnak itt, szánalmas, nyilván nem volt soha életükben szexuális életük, azért ilyen frusztráltak.

Egy átlagos 18 éves lány már él nemi életet, tehát teljesen jogos az igényed, szülőként viszont ezt egyeseknek nehéz megérteni. Egyszerűen le kellene ülnöd velük beszélgetni, amennyiben ez lehetséges. Mondd el nekik, hogy komolyan gondolod a kapcsolatot, nekem 2 olyan ismerősöm is van, akik annyi idősen szültek, mint amennyi te most vagy és már 20 éve együtt vannak a párjukkal. Mondjuk az ellenkezőjére is tudnék példát, de hát senki nem lát a jövőbe, nem tudhatjuk ti meddig maradtok együtt, de nem is ez a lényeg, most ebben a kapcsolatban vagy és most kell tapasztalatot szerezned a szex terén is. Én simán átengednélek a barátodhoz, mert ez a természet rendje és már nagylány vagy, manapság pedig nem szokás a házasságig várni a szexszel.

2016. márc. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
73%
Dugni nem csak akkor lehet mikor egymásnál aludnátok.. a szüleitek ezzel nincsenek tisztába?
2016. márc. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
aludni szeretnénk nem szexelni
2016. márc. 22. 10:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!