Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon féltem a nővérem a...

Nagyon féltem a nővérem a terrortámadásoktól. Mennyi esély van rá, hogy lesz valami mostanában Budapesten?

Figyelt kérdés
Nővérem ott jár egyetemre, sokat jár a belvárosban és a metrót is gyakran használja. Szóval pont azokon a helyeken van sokat, ami veszélyes lehet. Tudom, hogy kis esély van rá, hogy történni fog valami, de mégis nagyon aggódom. Mindig az jut eszembe milyen érzés lenne, ha csak a híradóból hallanám mi történt vele. Ti nem féltek vagy féltitek a családotokat? Nyugtassatok meg, hogy csak én aggódom túl a dolgot!

2016. márc. 30. 23:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%

[link]


Olvasd végig a cikket, ne csak a címét, mert az egy hatásvadász baromság!

2016. márc. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%

kár feleslegesen aggódni, ami meg van írva, meg is fog történni...

van rá valamennyi esély, hiszen mindenhol ez van most, de arra már sokkal kevesebb, hogy a nővéred pont akkor fog pont ott tartózkodni. ne izgulj miatta.

2016. márc. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Na, jó... már ebben a kategóriában is jönnek az ostobaságok. Maradjon mindenki Alsókistárcsanádházán, ottan van mindenki jó helyen a négy fal között. Ottan nincs metró, nincs terrorista, meg ISIS is csak az újságban bukkanhat fel.
2016. márc. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

"De még egyszer mondom, Magyarország ebből a szempontból csak nyomokban van fenn a térképen."


Persze ettől még bekövetkezhet. Én is Bp-en élek, metrózom, gyerekeim vannak, de nem vagyok hajlandó állandó halálfélelemben élni.

2016. márc. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

Hát, ez eléggé irracionális, amit érzel, remélem, hamar elmúlik. Sok ember metrózik nap, mint nap itt Bp-n, én is, és eszembe sem jutnak a terroristák :D

Szóval én nem félek, szerintem a nővéred sem, neked sem kellene :D Valamiben egyébként meg kell halni előbb-utóbb, akkor meg inkább egy bomba, mint a rák.

2016. márc. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
31%

Őszintén? Pályaudvar mellett lakom, az utcában él egy népes menekülttársaság. Csak férfiak, falkákban járnak.

Mostanában állandóan robbantásokról álmodom, úgyhogy gondolom, tudat alatt aggódom... de ahogy írták, nem lehet félelemben élni, az élet megy tovább.

Annyit tehet az ember, hogy nyitott szemmel jár.

2016. márc. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%

Mi (több ezred magunkkal) ott leszünk az EB-n Marseille-ben, eszembe nem jut emiatt nem kimenni, pedig ott azért kicsit nagyobb az esélye hogy lesz valami mint a pesti metrón.

De nehogy már most ezek miatt a patkányok miatt megálljon az élet és be kelljen zárkózni.

2016. márc. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
Nagyobb az esélye, hogy fürdés közben kitöröd a nyakad, mint annak hogy terrorcselekmény áldozata leszel.
2016. márc. 31. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%
50 %. Vagy megtörténik vagy nem.
2016. márc. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

Én a szív és érrendszeri betegségek miatt aggódom, minden felmenőmet a szíve vitt el...

Nézz utána hányan halnak meg évente szív és érrendszeri betegségben és hányan terror támadásban...

Aztán azt is nézd meg mennyit költenek az egyes államok a szív és érrendszer kutatására gyógyítására és mennyit terror elhárításra...

Le fog esni az állad...

2016. márc. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!