Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az unokabatyam meghalt tavaly...

Az unokabatyam meghalt tavaly agusztus.2. án (szulinapja julius31. ) Irtam neki smst?

Figyelt kérdés

Persze nem valaszolt, a halala napjan tudtam meg h azert nem valaszolt mert ossejteket kapott es gyenge volt, figyelniuk kellett volna jobban, de 10 ugyanilyen rakish betegre 1nover volt. Akik nemreg kaptak vissza ossejteket, oket FOLYAMATOSAN szigoruan kell figyelni... nos a batyi komaba esett, nem vettek eszre h baj van, es aztmondtak h nem is elI tul, hivtak a szuloket h elkoszonjenek, semmi esely nem volt sajnos, tul keves a nover, es ez nem helyes igy... meg elhetne utobbi idoben igen sok eselye volt a felepulesre. Ha nincs ez a kis Hiba.. namindegy. Nem keresem a kiskapukat. Azert irok ide mert azota is gyotor a buntudat. Osszevesztunk elotte 2honappal, nemolya.nagy dolgon de tulreagalta o is en enis.:( en nemetorszagban elek , alig vartam h hazamenjek meglatogassam es bocsanatot kerjek, ez agusztus kozepere volt tervben, de kozben elment.. nemtudtam bocsanatot kerni, vagy kibekulni, elmondani h sajnalom, nagyon szeretem es hianyzik. A masik h nulla centem volt, akkor munkanelkuli voltam, nemtudtam hazajutni a temetesre.:(

Mit tegyek h ugy erezzem nem haraggal ment el es ne legyen ekkora buntudatom???? Utalom h ilyen buszke makacs ember vagyok neha???



2016. ápr. 6. 11:01
 1/6 anonim válasza:
Sajnos nem tudsz mit csinálni már. Elment. Beszéld ki magad az segít. Vagy imádkozz, ha úgy jobban érzed magad.
2016. ápr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Imadkozni szoktam. De nem mulik el. Itt barataim meg nincsenek. Nemtudom kibeszelni. Olyan jo lenne ha tudnam h nem haragudott..:/
2016. ápr. 6. 15:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj ki hozzá a temetöbe,ha lesz alkalmad és így utólag is búcsúzz el.jobban fogod magad érezni
2016. ápr. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megtettem Mar :(
2016. ápr. 7. 08:36
 5/6 meggyőzödött válasza:

Kedves kérdező!

A lényeg az, hogy benned ez a bűntudat bocsánatkérést eredményezett, vagy legalábbis azt, hogy ez a lelkedben volt és meg is tetted SMS-be, az más kérdés, hogy sajnos meghalt időközben. Továbbiakban tényleg az a dolgod, hogy Istenhez fohászkodj, hogy bocsásson Ő is meg neked ezért a dologért, még akkor is ha bűnös vagy és esetleg az unokabátyádnak volt igaza, mert ez a dolgunk és ezt várja el Isten tőlünk. Én is hasonlóképpen jártam, de az édesanyámmal annak idején. Bár elmentem a sírjához és bocsánatért esedeztem ott, de ez teljesen felesleges volt, hiszen ők már nem tudnak semmit csinálni. Viszont az én esetem annyiból más, hogy az édesanyám volt és ha engedetlenek vagyunk és tiszteletlenek a szülőkkel, akkor az életünkre is hatással lesz ez.

2016. ápr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm igazad van

Igyekszem!!reszvetem anyukad miatt

2016. ápr. 10. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!