Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy 19 éves létemre...

Normális, hogy 19 éves létemre nem vágyok párkapcsolatra? Van ezzel más is így?

Figyelt kérdés

Eddig 2 barátom volt összesen,de mindegyikbe nagyot csalódtam.Már több hónapja nincs senkim és még csak nem is vágyom rá,egyáltalán nem hiányzik senki az életemből.Nem akarok többet csalódni a férfiakban.

Régebben még vágytam kapcsolatra,de már nem.Az a furcsa,hogy a velem egykorúak többsége pont az ellentéteim.


2010. ápr. 5. 19:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen időszakom,nyugalom,ez azok után,amiken átmentél,teljesen természetes dolog!Egyébként van,aki még huszonévesen is így gondolkodik,de kb. 40 évesen is.Na,az a gáz,és nem ez!
2010. ápr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen....néhány év alatt "kinőttem".

Majd ha jön valaki aki újra megdobogtatja a szíved akkor átértékeled.

Én is így voltam amikor jött a férjem:))

2010. ápr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
NEM
2010. ápr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Nem normális, észre sem veszed és elrepül az idő. Egy életünk van amit 100%-ban ki kell használni. Az ember nem magányos lény, társra van szüksége!
2010. ápr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem meg abszolút normális, mindenkinek van ilyen időszaka. Nekem is volt kb. ennyi idősen, én is kiábrándultam. Kb. 1 évig én is azt mondtam, hogy nem kell pasi, csak púp a hátamra. Majd 20 évesen megismerkedtem a mostani férjemmel. :)

Majd túl leszel rajta, semmi gond sincsen ezzel. 28N

2010. ápr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer úgyis szerelmes leszel, és elfelejtesz mindent, amit addig gondoltál a pasikról, mert ő más lesz mint a többi :)
2010. ápr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen normális.Lehet tartalmas életet élni társ nélkül is,akár 40 évesen is.Dokkal nagyobb gáz,ha valaki mindenáron társat keres,mert sokkal több csalódás éri.Az igaz társ legtöbbször eljön keresés nélkül is.
2010. ápr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is teljesen oké, de csak ha nincsen mögötte lelki probléma, meg félelem, hogy a többi pasi is csak megbánt majd. Ha csak szimplán jól érzed magad egyedül is, és elégedett vagy anélkül, hogy lenne most párod, az nem baj. Legalább tudod, hogy egyedül is teljes egész egy ember, attól függetlenül persze, hogy adott esetben gyönyörű dolog a párkapcsolat.

Hidd el leszel még szerelmes, és fogsz még vágyni párkapcsolatra, ha jön a megfelelő illető.

2010. ápr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

Én is éppen így érzek, pedig 20 évvel vagyok idősebb Nálad...

Nemrég szakítottam a párommal, a kapcsolat rossz volt, alig vártam, hogy vége legyen, azaz hogy elköltözzön tőlem az exem. Végképp hallani nem akarok párkapcsolatról.

2010. ápr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

Én hasonlóképpen voltam mint te azzal a különbséggel hogy nekem 24 éves koromig még csak barátom sem volt. Nem is érdekelt a dolog, inkább csak kínosnak éreztem:(

24 évesen összejöttem 1 pasival aki az 1. volt nekem minden értelemben. A kapcsolatnak hamar vége lett. Akkor megint begubóztam. 26 lettem mire megismertem életem párját. Rá 1 évre elvett feleségül. Mindennek már 3 éve:) Nem érzem hogy lekéstem volna bármiről!! Nyugi majd téged is megtalál a szerelem és akkor vágyni fogsz a kapcsolat után is:))

2010. ápr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!