Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy 19 éves létemre...

Normális, hogy 19 éves létemre nem vágyok párkapcsolatra? Van ezzel más is így?

Figyelt kérdés

Eddig 2 barátom volt összesen,de mindegyikbe nagyot csalódtam.Már több hónapja nincs senkim és még csak nem is vágyom rá,egyáltalán nem hiányzik senki az életemből.Nem akarok többet csalódni a férfiakban.

Régebben még vágytam kapcsolatra,de már nem.Az a furcsa,hogy a velem egykorúak többsége pont az ellentéteim.


2010. ápr. 5. 19:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%

Nem normális. Ez az élet normális velejárója, néha csalódunk, vagy mi csinálunk rosszat. Ha még ezt sem bírod ki akkor baj van veled. Ez mindenki életében megtörténik, mégis mindenki kibírja. Nem egy borzasztóan nagy tragédiáról van szó, azt megértem ha nem bírja valaki. No de ezt, nincs aki nem élné át, mindenkivel szíktanak vagy bántanak néha... Nem vagy elég kitartó.

18L

2010. ápr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%

én is 19 vagyok

és én is pont igy voltam az előző pasim után... barátnőztem, buliztam élveztem a levegőt, a függetlenséget, szabályosan gondtalan boldog voltam

most van párom, nagyon szeretem, vele is nagyon boldog vagyok csak néha annyira túllaggódom a dolgot :S

2010. ápr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
70%
Én 22 évesen vagyok így, bár nem gubózom be, csak nem találkoztam olyan pasival az utóbbi hónapokban, akivel párkapcsolatba bonyolódnék. Ettől függetlenül ismerkedek, bulizok, de most kell egy kis egyedüllét, ez teljesen normális szerintem. Nem fogok az első szembejövő sráccal járni, csak azért, hogy ne legyek egyedül.
2010. ápr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
76%
Sztem annyi idősen még nem is kell eröltetni a párkapcsolatot, hogy minden áron legyen. Én akkoriban élveztem a szabadságot, szórakoztam, buliztam.Ha jött egy egy szerelem, akkor lett párom, de nem kerestem kifejezetten, Az ember sok évet él ahhoz, hogy megengedhessen magának néhány szabad évet.Direkt nem magányosat írtam , mert a magány az teljesen más.Ne foglalkozz ilyesmivel, hisz ha jön egy olyan srác, akkor úgyis bele szeretsz, ha akartál épp párt ha nem.
2010. ápr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet. Sajnos van az a fokú csalódás, ami akár egy életre is elveszi az ember kedvét. Mielőtt lehurrogtok és lepontoztok, kiemelném, hogy ez az érzet sok esetben "mozaikokból" épül fel, nem egy darab tapasztalás végterméke.

Pl van olyan, hogy valakit elhagynak, nagyot csalódik, megviseli, talpra áll, készen egy új kapcsolatra, majd az új jelöltek mindegyike olyan stílust enged meg magának, hogy lassanként emberünkből kiölődik minden, ami ahhoz kellene, hogy hinni tudjon a megfelelő partner megtalálásában és ilyenkor két eset lehetséges. Az egyik, hogy az ellenkező nemet gyűlölő, vénlányos vagy inceles attitűdöt vesz fel, vagy egyszerűen csak elfásul és az élet más dolgaiban próbálja meglelni az örömet, nem a párkapcsolatban.

Egy dolog lényeges: megfelelésből nem szabad semmit sem erőltetni.

ápr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!