Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy derítsem ki, ki a vérszer...

Hogy derítsem ki, ki a vérszerinti apám?

Figyelt kérdés

Nemrégiben negtudtam, hogy akit apukámnak tartottam, ő nem lehet az apukám. Bátyjám elmondása szerint 1999 -ben ismerte meg anyukám apukámat, en meg 96ban szulettem. . És tény hogy 7 eves koromban kerültem a nevére.

2 lehetőség volt még, de az egyik férfivel volt apasági vizsgálat 20 éve még a terhesség alatt, és negatív lett az eredmény, anyukám és a férfi is ezt állította. Van még egy lehetőség, anyám aztmondta ő biztosan nem. 100 szazalek hogy az az apam akit annak tartok.. De röhögve mondja hogy igazából nem tudja ki az. (Anyukam pszihes beteg). Mit tegyek, hogy kiderítsem az igazsagot? Gondolkoztam dns vizsgalaton az apukam fiával, de mindenki aztmondja felesleges.



2016. ápr. 9. 16:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Az apukam meghalt ezert nem tudom megkerdezni, ezert is a fiaval csinaltatnek dns-t.de aztmondjak penzkidobas. Hogy deritsem ki ki az? Hogy vegyem ra anyamat hogy elmondja?
2016. ápr. 9. 16:16
 2/5 anonim ***** válasza:
Attol, hogy a bátyád nem tud ott róla, amég nyugodtan lehet az az apád, akit annak tartottál. (Az egyéjszakás kapcsolat nem mai találmány - és adott esetben évek múlva lehet tartósabb dolog is köztük, függetlenül az elözményektöl)
2016. ápr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A bátyjám a késobbiekben sokat dolgozott együtt apukámm, es soha nem merult fel kerdeskent hogy ő az e. Sőt meg apukam mondta a batyjamnak, hogy ha magyobb leszek majd elmondja... Csak sajnos nem érte meg.:/
2016. ápr. 9. 16:32
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
A kérdésből számomra csak az nem derül ki, hogy erre miért vagy annyira kíváncsi, mi függ ettől és mit várnál tőle. Az sem világos, hogy akit a bátyádként említesz, az azonos-e az általad feltételezett apád fiával, hiszen, ha a feltételezésed igaz, akkor ő is a bátyád (vagy öcséd), de ezek a lényeges tények is mind rejtve maradnak konkrétumok nélkül. Feltételezett vér szerinti apád fia meg joggal érezheti úgy, hogy te megtámadni kívánod az ő apai örökségét és arra tartasz igényt. Szóval számomra nagyon zavaros ez az egész kérdés a mögötte álló gondolatokkal.
2016. ápr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én csak tudni szeretném, hogy ki az igazi apukam.

A batyjam alatt az anyukam feloli batyamra gondoltam.. A feltetelezett apukam fia, nem fel attol mert nem orokolt semmit meg en se. Es tulajdonkeppen papiron az ő gyereke vagyok 2004 tol.

2016. ápr. 9. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!