Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha apám nem...

Mit tegyek, ha apám nem akarja végképp elfogadni a páromat?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak, apámmal élek kiskorom óta. 3 hónapja lett egy párom, nagyon szeretjük egymást, tudatosan építgetjük a jövőnket, de most nem is ez a lényeg. Apám kijelentette, hogy ő nem akarja meglátni a páromat a házunkban, ne próbáljam őt hazahozni. Úgy gondolja, hogy a párom egy utolsó hazug valaki, aki csak átver engem, és az a célja, hogy tönkretegyen.


Nagyon sok vitánk van emiatt az apámmal, elköltözni még nem tudok az egyetem miatt, de egyébként is tervezzük a párommal, hogy jövőre összeköltözünk.


Mit tehetnék? Hagyjam a fenébe, hátha egyszer megenyhül?


21/L


2016. márc. 11. 18:23
1 2
 1/19 anonim válasza:
42%
Én is voltam hasonló helyzetben,én csak úgy oldottam meg hogy szót fogadtam mert lássuk be szülők nyakán élni nyűg de sajnos el kell fogadni az ő ház szabályaikat úgymond.Nem is kell mondanom mennyire égett a po*ám hogy nem vihetem fel a barátnőmet...
2016. márc. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Es ez csak ugy jott a semmibol?? Elozmeny? Mi alapjan alkotott ilyen velemenyt? Latasbol ismerik egymast v mi?
2016. márc. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
47%

Nagyapámnak volt egy mondása, ami így hangzott: "Előbb a katedra, utána a Katica."

Régen ki nem állhattam ezt a mondást, viszont egyre inkább látom, hogy nem is akkora butaság.


Amíg nem állsz a saját lábadon addig sajnos be kell tartani apád házának szabályait. Lány pedig van még pár, akkor is ha most csak őérte dobog a pici szíved.

2016. márc. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Három hónapos ismeretség még nem igazán lehet annyira komoly, hogy közös jövöt építsetek, erre azért ennél jóval hosszabb idö kell.


Másrészt apukádnak valami oka csak van erre a véleményre, nem valószínü, hogy csak ránézetre állapít meg ilyesmit.


Ha ö nem akarja a barátodat a házában látni, akkor ne vidd oda, találkozzatok máshol.

2016. márc. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%

3 hónap, az igen.... meg tudatos jövő... Az mit jelent, vettetek egy kenyér piritót?

Bele vagy zúgva. Madj elmúlik.

Szerintem apád már átlát a srácon, csak te nem látsz a szemedtől.

Figyelj úgy is max 1,5 évig tart majd a kapcsolatod a sráccal. Inkább próbálj édesapáddal normális kapcsolatot fenntartani..

2016. márc. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
"Mit tehetnék? Hagyjam a fenébe, hátha egyszer megenyhül?" - igen, Kérdező, pontosan ezt, találkozzatok a párodéknál, és ennyi... apád meg majd ráún a durcizásra...
2016. márc. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%
#3, "Nagyapámnak volt egy mondása, ami így hangzott: "Előbb a katedra, utána a Katica." - nekem anyámnak vannak ilyen idióta közhelyei... már 10 évesen is pestist kaptam tőlük, nem hogy most így utólag visszagondolva... nehogy már a szülő akarja megszabni, hogy a gyereke milyen párt választ saját magának....
2016. márc. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%

Apukádnak csak van oka arra, hogy ilyeneket mond.. Ilyen a semmiből nem jön :)


Mit ártott ez a fiú apukádnak? Mik az előzmények?

2016. márc. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%

Miért mondja ezt? Megindokolta?


Amúgy a 3 hónap meg a tudatos jövő valóban nem gyenge :DD

2016. márc. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
33%
Nézd, apáddal éltek ketten, apádnak te vagy a kicsi lánya, feltételezem, hogy apád még talán 50 sincs és most egy fiatal kan költözik be, aki hentereg a lányával.... Szóval itt felmerül a férfiak közti rivalizálás esélye is, hogy ki az úr stb. Apád reakciója teljesen érthető, nem azt mondom, hogy helyes, csak azt, hogy érthető emberi és érzelmi szempontból. Meg aztán ő, mint kívülálló, mégis csak jobban tudja megítélni egy idegennek a viselkedéséből, apró jelekből, hogy neki szimpatikus vagy sem.
2016. márc. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!