Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyós-após téma. Hogy vagytok...

Anyós-após téma. Hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
2éves kapcsolatban vagyok,párommal együtt élek!Én az a csendes,visszahúzódó vagyok akinek az idegenekkel szemben sok idő kell mire megnyílok elöttük,normálisan tudok beszélni velük.Anyósommal most tartok ott h kezdek megnyílni,normálisan tudok beszélni vele.Apósommal nem is találkozom annyit és nem is beszélhettem vna annyit.Nőnapkor fel sem keresett majd csak nőnapra 3 napra küldött nekem a párommal egy szál szegfűt!!!!Most pedig túl vagyunk a locsolkodáson és párom mondta h amikor indult el a sógornőmtől oda akkor ment az apja,tehát nemsokára ide is jön.Hát ide nem ért el,pedig 2utca lett vna sógornőmtől!!!2 sógornőm van,mindegyikkel közvetlen mindegyikhez elment,de hozzánk nem tudott!Szarul esik nagyon.Lehet h nem olyan viszonyban vagyunk,mert ahogy írtam nem beszéltünk vmi sokat a 2év alatt,de csak a fia mennyasszonya vagyok,nem?Én lennék a hibás?
2010. ápr. 6. 09:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%

Te még csak a fia barátnője vagy, nem a menyasszonya, nem a felesége. Ne várd el, hogy ugyanúgy viselkedjen veled, mint a barátod sógornőivel.

Amúgy ilyesmin szerintem felesleges kiakadni, lehet elfelejtette, közbejött még valami vagy mit tudom én. Apósom sem köszönt senkit nőnapkor, mégsincs belőle gond, mert nem csinálunk belőle gondot :)

2010. ápr. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
AZ leheteh h a te apósod nem köszönt fel senkit,de az enyém a másik 2 sógornőmet igen,csak engem nem!És írtam h a fia mennyasszonya vagyok már és együtt is élünk másfél éve...bocsi sztem nincs igazad,el sem olvastad normálisan
2010. ápr. 6. 09:35
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs nagy baj veled, csupán annyi, hogy később nyílsz meg embereknek. Ez nem baj, viszont azt hihetik rólad, hogy nem akarsz velük családi közösséget vállalni. Az én sógornőm is ilyen volt, még velem is (aki vele egykorú) nehezen kezdett el beszélgetni. ilyen a természete, nem bántottuk, így fogadtuk el. Nagyon jóban vagyunk, mert amikor tényleg elkezdett ránk, mint családra tekinteni, mi is úgy álltunk hozzá. Majd ha te is jobban megismered őket, nálatok is így lesz. De addig is keresd az alkalmat, hogy beszélgess velük, nem várhatod el, ha te kevesebbet adsz, ők minden "igényedet" kielégítsék.
2010. ápr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%

Első vagyok.

Szerinted innen a varázsgömbből meg tudjuk mondani mi baja lehet apósodnak? Elolvastam, de nem látom azt a hűdenagy problémát, amit csináltál a dologból. Annyi minden lehet. Lehet feledékeny, lehet hogy téged nem bír valami miatt, lehet útközben közbejött valami, lehet h nem tart még annyira családtagnak...

Egyszerűbb lenne TŐLE megkédezned és nem itt problémázni.

2010. ápr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

Idővel rá fogsz jönni, amire én:

Sok időt töltöttem el azzal, hogy a rokonokon járt az eszem, ki mit miért csinált. Ezt az időt hasznosabban is el lehet tölteni, csak időpazarlás az egész.

Én mind a mai napig utálom az anyósom, nem is találkozom vele. Kétszínű, kicsinyes,tanulatlan, bosszúálló és rendkívül önző ember.

Az apóst alig láttam, mert elváltak.

Ha csendesebb típus vagy biztosan akarsz továbbra is alkalmazkodni hozzájuk, és majd foglalkozol a lelkükkel is, nekem egy idő után elment a türelmem.

Így jobb, 50-60 éves embereken úgysem lehet változtatni semmit. Én meg nem fogok úgy ugrálni, ahogyan az anyós fütyül.

2010. ápr. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem lehet, hogy nagyon be volt már állva, és nem akart úgy menni hozzád?Vagy nem tudja mit kezdjen a helyzettel, hogy még "csak" barátnő vagy.
2010. ápr. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem hiszem h csak "barátnőnek"tekint,de akk leírom h nem barátnő hanem mennyasszony.Beállva nem lehetett mert nem iszik és kocsival van.Nem is mondhatja h csak barátnő vagyok mert ha nálunk van vmi ugyanúgy itt van mint én náluk családi rendezvényen.
2010. ápr. 6. 09:42
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha hozzámész a fiához, valószínűleg ő is teljes értékű családtagnak tekint majd. Addig csak valaki vagy,aki bármikor repülhet.
2010. ápr. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Vannak olyanok akiknek nem fontos a házasság.Akkor ha ate véleményedet nézzük akkor hiába vagyok a jövőbe nézve a párommal élettársi kapcsolatban lennék már kb 5éve még majd a drága após ekkor sem néz családtagnak mert a te szavaiddal élve"bármikor repülhetek"?miért ne lehetnék teljes értékű családtag akár ha az élettársa maradok egy életen át?hülyeségeket ne írj.
2010. ápr. 6. 09:47
 10/22 anonim ***** válasza:
33%
Ha te nem nyitsz felé,miért várod, hogy ő nyisson? Oké,ilyen vagy. De mi van, ha ő is ilyen? Felfújtad a problémát. Hülyeség.
2010. ápr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!