Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig csak a szex a téma....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig csak a szex a téma. Srácok, ti is ilyenek vagytok? Őszintén! Lányok nektek ez tetszik?

Figyelt kérdés

Bárhol ismerkedek, mindenhol egy szempontból egyformák a pasik, hogy nem tudnak normális dolgokról beszélgetni lányokkal. Nem képesek rá. Mindent elviccelnek, nem azt mondom... legyen humora, de ha komolyan beszélek akkor ne viccelje már el.


Beszélgetések valahogy mindig a szex témakörbe folynak át, elég egy kétértelmű szó és már újra a szex a téma "elmegyek, bedugom", szinte minden szóról már valami perverz szarság jut eszükbe, tök mindegy hogy teljesen másról beszélek.


Nem hiszem el hogy képtelenek másra gondolni. De akkor miért csinálják ezt? Ez nagyon idegesítő. Mikor már minden mondatomat előtte végig kell gondolnom nehogy megint olyat mondjak amit majd szándékosan félreértenek... ez csak engem zavar? Vagy csak velem ilyen mindenki? Én már nem tudom.


2011. máj. 11. 11:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%

Rossz emberekkel próbálkozol. Pl buliban nem lehet másról beszélni úgyis a sex fog előjönni. Próbálkozz nyugisabb helyen és megfelelő személlyel.


19/F

2011. máj. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Leginkább beülős helyeken ismerkedem vagy városban, parkokban. Ott is ugyanilyen mindenki.
2011. máj. 11. 11:58
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki egyforma. Nem szoktam poénkodni ilyenkor "elmegyek, bedugom", mert tudom, hogy nem úgy érti. De ha úgy veszi a lapot akkor miért ne? Ha két ember nevet az jó, de ha csak egy az nem jóXD
2011. máj. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, legyen már benned egy kis fifika: ilyenkor mondd azt:


"A szexről nem beszélni kell ám, hanem csainálni".

2011. máj. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
hát én az ilyen fiúkkal nem szoktam komolyan beszélni. de van fiú ismerősöm, ahol nem csak a szex a téma mindig. vele kb mindenről tudok beszélni.
2011. máj. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Rossz helyen keresgélsz akkor bizonyára.

Velem meg az a "baj", hogy ugyan bírják a lányok, hogy jókat tudnak velem beszélgetni és szinte bármiről, de másra nem kellek nekik. Pedig a szex a legtöbb csajnál még szóba se került, azt tényleg csak azokkal tárgyalom ki, akikben megbízok és aki megbízik bennem, ergo ha komoly az ismertség. Természetesen nekem is jár a gondolatom ilyen téma felé, de értelem szerűen nem fogok intim témával kezdeni egy beszélgetést/ismerkedést.

28 F

2011. máj. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondja az első, nem a megfelelő emberekkel beszélsz.


Olyanokat keress, akik amellett, hogy tényleg intelligensek és figyelmesek, valóban érdeklődnek olyan dolgok iránt is, mint te. Más szóval, minél jobban fedje egymást az érdeklődési körötök, legyen minél több közös témátok, amiről nem csak beszélni tudtok, de adott esetben együtt is tudjátok csinálni.


Mondjon bárki bármit, e téren tényleg verhetetlenek a netes társkeresők, mivel egy jól kitöltött adatlapból pillanatok alatt felmérheted ezeket a tényezőket, és egyből megállapíthatod, hogy érdemes-e egyáltalán szóba állni az illetővel - míg élőben akár több órád vagy napod is rámehet ugyanerre, és akkor még csak egyetlen egy embert néztél meg.


Szóval jó dolog az a társkereső, no, csak tudni kell használni. Én is onnan nősültem már sok-sok éve, és azóta is boldogan élünk, szóval tapasztalatból mondom, amit mondok. :)

2011. máj. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
12:19 - Ebben segíthet, ha elég korán "mozdulsz rá" a kiszemeltedre: miután már megbizonyosodtál róla, hogy valóban jó választás lesz, de még azelőtt, hogy elkönyvelhetne "csak egy jófej srácnak"; alkalmadtán fogd meg a kezét, simogasd meg, öleled át - nem feltétlenül ebben a sorrendben, hanem ahogy az alkalom adja - és ha nem ellenkezik, csókold meg. Innen aztán már megy majd minden magától. :)
2011. máj. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
van, aki beszél róla, van, aki csinálja ;)
2011. máj. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
őket legjobban az érdekli :D nem baj az...
2011. máj. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!