Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nővérem a barátomnak dolgozn...

A nővérem a barátomnak dolgozna? (szerintetek)

Figyelt kérdés

A barátom a minap megkét, hogy tudnék a testvéremnek szólni/megkérdezni, hogy dolgozna e neki. Ilyen adminisztratív asszisztens szerű munka. Tudom a mostani asszisztensével nincs megelégedve és tudja, hogy a tesóm épp ráér (meg a pénz is kell neki) meg tudja, hogy ő precíz hogy dolgozzon neki.

Szerintetek hosszú távon lehet ebből gond?

Ha igen milyenek? Én mondtam barátomnak, hogy megkérdezem, bár szinte tuti, hogy a tesóm elfogadja.

Nem mondtam barátomnak, nem is fogom szerintem de engem lehet egy kicsit zavarna.


köszi.

23/L


2016. ápr. 11. 10:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Nos, amíg egyutt vagytok semmi gond, csak a noverednek tisztában kell lennie vele, hogy ha vége a kapcsolatodnak a fiuddal, akkor lehet hogy az ő munkájának is vége
2016. ápr. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem semmi gond sincs ezzel, a két dolog - hogy ö a te barátod, meg az, hogy a növérednek jó híre van munkaügyileg és ezért szeretné, ha neki dolgozna - nincs emmiféle összefüggésben.
2016. ápr. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
31%

Én pasi vagyok, ennek ellenére értem az aggodalmad...


Mivel nőből vagy, érezni fogod amit tudni szeretnél..

De ez jellem kérdése...felesleges sértegetnem bárkit is...ha jellemek, akkor hosszú lesz a munkakapcsolat. És ez így családias, korrekt, tiszteletreméltó..


Mosolyogj...őszintén, ha lehet.

2016. ápr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves 3-as igen azt hiszem rátapintottál. Bár okom nincs egyik félben sem kételkedni, de annyi mindent lehet hallani...mik lehetnek stb.
2016. ápr. 11. 11:36
 5/18 anonim ***** válasza:
26%

Te nem tudod elvállalni?

Egyébként szerintem lehet ebből sok probléma, de az is előfordulhat hogy nem lesz gond.

Sorolnám a problémákat amik adódhatnak: Ti összevesztek és kényelmetlen lesz nekik együtt dolgozni, valaki nem lesz elégedett a másikkal ez lehet úgy hogy a barátod mint főnök nem lesz megelégedve a tesód munkájával és fordítva is lehet. pl tesód majd egy idő után kevesli a pénzt vagy szabadidőd, sokallja a munkát, és rajtad fog ez az egész lecsapódni. Esetleg a barátod mint főnök tesz valami megjegyzést stb..

Lehet lesz olyan helyzet amikor ők munkáról beszélnek te nem leszel képben és rosszul érzed majd magad, kiszorulsz. Mikor családi program lesz ők munkáról beszélnek, ők közelebb kerülnek egymáshoz. Na szóval sok minden megtörténhet.

2016. ápr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

nem én sajnos nem tudom elvállalni.

Hát remélem nem lesz gond belőle.

2016. ápr. 11. 11:52
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

"Mivel nőből vagy, érezni fogod amit tudni szeretnél.. "


Asszem, hánytam egy kicsit.

2016. ápr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%
Családtaggal nem szabad dolgozni. Csak akkor, ha semmilyen más lehetőség nincs. Ebből rengeteg probléma lehet és lesz is. Ráadásul te leszel a villámhárító a két fél között.
2016. ápr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
42%

Hosszútávon bármiből lehet gond. Ha most nővérednek munka kell, barátod meg tud adni, akkor tök természetes, hogy elsőként rá gondol. Még nagy multikhoz is kollégák baráti/családi hátterén keresztül kerül be sok ember, mondván hogy senki sem fog olyan embert beajánlani, akiről kinézi, hogy pár hónap múlva viszi az összes kifürkészett üzleti adatot a konkurenciához, kis vállalkozásoknál meg az adóelkerülési ügyek miatt is fontos a bizalmi ember.


39F

2016. ápr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%

SOHA NEM DOLGOZNÉK baráttal vagy rokonnal!

SEMMILYEN formában!

2016. ápr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!