Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktak piszkálni a testvéreid...

Szoktak piszkálni a testvéreid/ szüleid, ha valami hülyeséget csinálsz?

Figyelt kérdés

Néhány héttel ezelőtt egy buliban kicsikét iszogattam, aminek következtében olyasmit csináltam, ami nem szokványos (egy ismerőssel smaciztam, ő is hasonló állapotban volt). A tesóim meg még mindig piszkálnak ezzel, hogy új sógorság alakul, meg hogy hívjuk meg ebédelni, és még sorolhatnám a piszkálgatásokat. Persze nem rosszindulatból csinálják, de engem már rohattul idegesít. Más családba is van ilyen?

Nem a sztorit kérem kommentálni, tudom, hogy nem volt szép dolog, hogy ittam, de ami megtörtént, megtörtént...


2010. ápr. 6. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden csoda 3 napig tart,majd megunják. Az a lényeg, hogy azt lásság rajtad, hogy leszrod, hogy ők miket mondanak.
2010. ápr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden családban előfordul,hogy a tesók piszkálják egymást,ahogy nálunk is:D...Ne törődj velük mit mondanak,neves velük eggyütt,mert ha látják,hogy idegesít,nem fogják abba hagyni.Csinálj úgy mintha hidegen hagyna..De bztos van nekik is olyan esetük,amit Te is fedobhatsz,ha újra rátérnének erre a témára..nekem ez bejött xD
2010. ápr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudom megállni hogy ne a sztorihoz szoljak de tanulj az esetből és legközelebb ne részegen smacizz, mert az ilyen részegen smacizásokból szokott lenni az esemény utáni tabletta meg a műtét(=gyilkosság), amúgy én is sztár vagyok ha van valami.
2010. ápr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet!

Remélem te nem úgy jársz, mint én!2éve szalmonellás volt az egész család,én jártam a legrosszabbul talán.Egyik este nagyon rosszul voltam.Épp kezet mostam miután kijöttem a wc-ből, és mentem a konyhába bevenni a gyógyszert,amikor a konyha közepén egyszerre alul-felül kijött minden.Azóta apámék gyakran mondogatják ezt.Az nem zavarna,ha nekem mondják,de kb. ott tartunk,hogy még csak a helyi újságban nem adott fel hirdetést erről.

Nem érti meg,hogy ez milyen ciki és ne hiresztelje...:(


Ne foglalkozz vele,igazából nem nagyon tudsz mit csinálni.Hidd el,majd valamelyik tesód is csinál butaságot és utána ez már nem is lesz téma.

15/L

2010. ápr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!