Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik barátnőmet "elvette"...

Az egyik barátnőmet "elvette" egy másik lány. Ti hogyan állnátok bosszút ezért? ( aki csak hülyeséget ír arra nem vagyok kíváncsi).

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Bocsáss meg, de őszintén nem értem a problémád. Te is lány vagy és barátok voltatok, vagy te fiú vagy és lebeszélték rólad?
2011. máj. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy nem állnék bosszút, de már értem, miért szimpatikusabb a barátosnődnek a másik csaj.
2011. máj. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
sehogy, mert nem vagyok ennyire primitív
2011. máj. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
én ebből azt szűrtem le hogy tizenpárévesek vagytok és mindannyian lányok. = sehogy
2011. máj. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Most mit vársz? mit írjunk, hogy tépd meg, vagy hogy nyomd bele a haját a klotyóba? Egy igazán jó barátnőt nem lehet "elvenni" nem ér annyit a csaj, hogy bajba kerülj miatta.
2011. máj. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Ismerős..hát sehogy. ne foglalkozz vele. ha jön egy másik csaj és csakúgy ott hagy téged az ilyet hagyni kell.
2011. máj. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem se csinálj semmit.Mindenhez 2 ember kell.Gondolom nem erőszakkal vette el tőled.Ő is kellett,hogy vele legyen,tehát számára nem te voltál a legjobb barátnő.Úgy gondolom,hogy innentől kezdve egyértelmű.Nem kell semmit,hagyd rájuk legyenek "boldogok":D Te pedig barátkozz mással,mert nem éri meg,hogy leégesd magad,és,hogy lealacsonyodj az ő szintükre:D
2011. máj. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Semmit csak azt lehet 'elveni' aki hagya magát.
2011. máj. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

Próbálj meg embereket ne kisajátítani, akkor nem érhet effajta csapás. Nem vette el senki tőled, hanem lehet neki is más barátja is. Több barátod van, jobban jársz, nem maradsz egyedül, ha netám a barátságod megromlik azzal az eggyel.

Bosszú. Hm. az mire is jó ? Attól visszakapod a barátnődet ? Vagy hogy is van ez ?

2011. máj. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!