Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sztetek normális dolog h...

Sztetek normális dolog h anyám beleszól abba h hogy csajozok?

Figyelt kérdés

Álandóan ezzel bаsztat :S Mer hát kicsit gyakran cserélgetem a csajaimat és nem vok vmi hűséges tipus és ő meg ismer egy csomó embert, és valahonnan mindig megtuggya. Tom h igaza van de akk is semmi köze hozzá, mer ez az én dolgom és én se szólok bele az övébe, meg én tom h nekem mi a jó! Semmi köze hozzá! És fojamatosan azt mongya h én szemét vok a csajokkal, meg hogy neki ég a bőr az arcáról h kb. a fél falu az exem (ez nem igaz!!!) és hogy ő nem ilyennek nevelt. Mind1 mongya a hülyeségeit. Mit csinájjak h ne szóljon bele? :S Most kitalálta h nem akar elengedni hétvégén bulizni :/ Mit mongyak neki h elengedjen és h haggyon békén?

16/F


2010. ápr. 6. 18:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
72%

Anyu!

Legalább nem vagyok b.uzi

És a csajoknak ez kell...keresed az igazit.

2010. ápr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%

Az édesanyák mindig jót akarnak, hiába pontozol le szerintem fontold meg a tanácsát, és legalább az arany középutat találd meg:)

Hát ha neked mégis jobb végigmászni midnen nőn, próbáld meg megbezsélni vele, vagy egyszerűen szrd le, nemtudsz mit csinálni

2010. ápr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval. Inkább te fogd vissza 1 kicsit magad, jó dolog csajozni, de a falu bikájának lenni kétes dicsőség.
2010. ápr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Nem pontozok le senkit.

Am meg próbáltam visszafogni magam de nem megy XD meg am is minek?

2010. ápr. 6. 18:48
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Hátha neked az a jó h fél falut végig kúrtál már..akk biztos te vagy a tapasztaltabb...első sorban az anyukád öregebb, többet tapasztalt, és téll szégyen h ilyen vagy.. előszőr is tanulj meg írni..iskolába is járhatnál csajozás helyett..jól teszi h nem enged el..le lehet pontozni..de akk is.. -.-"
2010. ápr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Egy-egy csajt hagyjál ki és forgasd sűrűn a helyesírási szabályzatot! Mindenki jobban jár!
2010. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
4%
fiúból van. Ha egy lány irná le ugyan ezt ku.rva lenne és teljesen elitélné mindenki. de egy srácnak ez nem szégyen. gondoljatok bele..
2010. ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Nem vok tapasztaltabb de jobban tom h nekem mi a jó. És mondom h nem pontozok le senkit hiába akarjátok ennyire :D
2010. ápr. 6. 18:51
 9/30 anonim ***** válasza:
82%
Hát büszke lehetsz magadra, hogy nem vagy egy hűséges típus. Szerinted akit megcsalsz annak nincs lelke? Gondolj már bele te szerencsétlen. Anyádnak igaza van, ha ilyen kretén p*cs vagy. Mellesleg a csajozás helyett, nyelvtan korrepetálásra járhatnál.
2010. ápr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
65%

Először is megosztanám veled, hogy van egy 23 éves bátyám, aki ugyanilyen, mint te. Ő is cserélgeti a barátnőit, csak kicsit idősebb. Ez nagyon nem szép dolog, amit te csinálsz. Én éppen ezért azt szoktam, hogy elcsábítoma pasikat, aztán bemondom nekik az unalmasat. ;) Veled is remélem megcsinálja majd valaki. Most figyi, nem azért, nem akarok rossz indulató lenni, de ez az én véleményem. Emiatt nem kell lepontozni. A helyesírásoddal foglalkozz inkább, mint a csajokkal. :) Na mindegy. Ez az én szemszögem. Hogy ne szóljon bekle a dolgaidba, eőször kérd meg szépen, hogy "Anya légyszi ez hadd maradjon az én dolgom, hogy kikkel járok...légyszi!" A bulit pedig kikönyörögheted vagy peedig megígész neki cserébe valamit. "Anya légyszi! Muszáj ott lenne azon a bulin..."

Cserébe kitakarítom a szobám/ etetem egy hétig az állatokat/ megpróbálok majd jobban tanulni/ nem fogok ennyi lányt megcsalni/ ... De szerintem annyi s megteszi, ha megígéred, hogy megtanulsz helyesen írni. ;):D

2010. ápr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!