Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy 15 évesen...

Normális hogy 15 évesen nagyon jól kijövök anyával?

Figyelt kérdés
Nem kéne ebben a korban lázadni??Normális ez?
2011. nov. 10. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
én is jól kijövök az anyukámmal, pedig 22 éves vagyok :D Visszaemlékezve 7 évvel ezelőtt is jól kijöttem vele :D Nem lázadtam ellene. Igen, normális. :D
2011. nov. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 bánomisén ***** válasza:
74%
Normális, persze. Nem kötelező mindenkinek vívni az anyukájával. Lázadni másképp is lehet.
2011. nov. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ez a legnormálisabb, ami csak lehet.
2011. nov. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 eszta41 ***** válasza:
Teljesen normális. Úgy is lehetne fogalmazni, hogy mindenkinél ez lenne a normális. De nem minden anyával lehet jól kijönni. Örülj neki, hogy ilyen szerencsés vagy!
2011. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 eric_one ***** válasza:
Ez annyira normális hogy már nem normálisnak tűnhet ebben a nem normális világban, ahogy neked sem tűnik nem normálisnak az ami normálisabbnál normálisabb már nem is lehetne.
2011. nov. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az a nemnormális,hogy a legtöbb kamasznak elmegy az esze,és elkezdi gyűlölni a szüleit,mert az trendi.

Te normális vagy,maradj is ilyen.

2011. nov. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Carlsokolbász válasza:
IGEN!!!
2011. nov. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bárcsak majd a mi kislányunkban sőt kisfiunkban is ez a kérdés merülne fel, majd ha ekkorák lesznek.

Normális persze !

Én is jól kijöttem mindig.

Nem kell. Van aki olyan típus, vagy nem igazán jó a kapcsolat különféle többféle tényezők miatt akár, van pedig aki csak azért csinálja, mert azt hiszi az a normális, és nehogy más legyen, mint a haverok. Pedig mekkora butaság.

Jó hallani ilyen 15 évesekről.

2011. nov. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem, nem az.


Valóban lázadni kéne, mert te nem vagy egyenlő és azonos az édesanyáddal. Ha semmiféle lázadást nem mutatsz, az azt jelenti, hogy neked minden úgy jó, ahogyan van, nem is gondolsz arra, hogy te magad másként élj. Mindenestre nagyon megnehezíti az édesanyádról való leválást, ha semmiféle lázadást, semmiféle hajlamot az egyéniségre nem mutatsz és anyuka kettőként akarsz élni.


Ha 20 évesen is itt tartasz, akkor nyugodtan megkeresheted a lexikonban és a szakirodalomban a "korai zárás" c. passzust.

2011. nov. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, te hülye vagy. Valószínűleg nem is szeret téged a családod. Meg is érdemled.
2011. nov. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!