Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám építeni az...

Hogyan tudnám építeni az önbizalmamat?

Figyelt kérdés
A saját szüleim szerint sem vagyok szép, legalábbis sosem mondták. Folyton másokhoz mértek. Mindig azt hallgattam, hogy miért nem úgy öltözködöm, miért nem úgy nézek ki mint az a másik...miért ilyen a hajam...de a pasiktól is sok megjegyzést kapok, hogy miért nem fogyok kicsit, kár, hogy sok pöttyöm van, de van akinek a zöld szemem sem tetszik...Persze azért van olyan akinek így is tetszem, de általában a negatívumokat hallom meg és ha valaki azt mondja tetszem neki, nem tudom elhinni. 26 éves lány vagyok, 172 cm és hozzá 63 kg.

2016. ápr. 24. 00:29
 1/4 anonim válasza:
100%

Kezdj el sportolni,vagass egy uj frizurat,festess egy jo szint,es amugy meg szard le,mit mondanak. Amugy meg en olni tudnek azert,h zold szemem legyen,az gyonyoru,orulj neki.

Pont ugyanolyan magas es pont ugyanannyi kg voltam mint te,mikor sportolni kezdtem,leadtam 5kgt es ezerszer tobb onbizalmam lett.

Ennyi idosen meg ne a szuleidet es a random pasikat okold azert,h hogy nezel ki es hogy erzed magad. Illetve okolhatod oket 80 eves korodig,de attol nem lesz jobb. Itt a tavasz,indits sportolni peldaul,vagy menj fodraszhoz,vegyel par jo polot, es erezd mar jol magad....

2016. ápr. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

63 kilósan nem hiszem,hogy kövér lennél,de sportolással feszesedhetsz!

Az előttem szólók jókat írtak,új frizura,pár új cucc és a sport növeli az önbizalmat.

Azzal ne törődj, mit mondanak mások,a lényeg hogy TE jól érezd magad a bőrödben!

2016. ápr. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne hallgass azokra a hulyekre akik azt mondjak hogy az a megoldas ha mindenaron megfelelsz mindenki igenyeinek. Ez csak tovabbi problemakhoz vezet es lehetetlen is.


Arra nincs megoldas hogy mindenki szepnek talaljon, ez senkinek sem sikerult meg.


Arra sincs gyors megoldas hogy, elhidd ha valakinek tetszel.


Azt tudod tenni hogy nem hagyod hogy felelmeid es az onbizalom hianyod megakadalyozzon abban amit meg akarsz tenni, megteszed amit akarsz a rossz erzeseid ellenere is.


Igy egy ido utan a rossz erzesek csokkennek.

2016. ápr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedvesek vagytok!:) Kellett már ez a lelki erősítés!:)
2016. ápr. 24. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!