Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha utálom a...

Mit csináljak ha utálom a párom volt feleségét, mert ő tudott gyereket szülni a páromnak én meg nem?

Figyelt kérdés
Két gyerekük is lett, mindkettő lány, az egyik 10 a másik 6 éves. Elváltak (nem miattam), de mi már tisztáztuk az elején a párommal hogy mivel nekem nincs, szeretnék, bele is egyezett sőt úgy látom örülne neki. De nekem sajnos van nőgyógyászati betegségem ami miatt már eleve hátránnyal indulok, lehet több évbe is bele telik ez az egész, ha egyáltalán összejön. Valami belső kényszerből elkezdtem utálni az exét, akivel egy kabaré volt a házasságuk és igazából csak a nő akarta a gyerekeket, így fogta meg a páromat anno. Mi viszont tényleg szeretjük egymást és mindenféle hátsó szándék nélkül szeretnék tőle gyereket. Miért olyan nehéz ez nekem? 28/N
2016. ápr. 24. 14:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%

"akivel egy kabaré volt a házasságuk és igazából csak a nő akarta a gyerekeket, így fogta meg a páromat anno"


Persze, hiszen ott voltál és láttad. Tipikus. Gonosz bő, makulátlan férfi. Legalább is a pasi szemszögéből.


Attól semmivel nem lesz neked könnyebb, ha ok nélkül gyűlölöd az exet.

2016. ápr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%

Rohej hogy bedoltel a suket dumanak

Gyerekkel fogta meg blabla

Most ez te vagy az igazi blabla

Ez o is tudja hazugsag mese.

Az a hazassag ahol gyerek az egyetlen cel az nem jo alapon all.

Irigyseg emberi reactio de latod nincs mire mert Gyerekkel is szetmegy Egy hazassag

2016. ápr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugye Te is tudod, hogy mennyi sületlenséget hordtál össze, és milyen egy disznó a párod? Téged meg elvakít az irigység és a gyűlölet, mert valamit az a nő tudott, de te nem.

Tudod, ha nem lennél ennyire elvakult, akkor észrevennéd, hogy aki ilyeneket mond a volt párjáról és a saját véreiről, az egy sz...r ember, mert egy házastársat meg lehet utálni, na, de a gyerekeiről ilyet mondani, pláne kettőről, hogy sose akarta őket, csak ezzel fogták őt meg? Ugye tudod, hogy ez csak a gyenge férfiak szánalmas védekezése, amivel a maga bűneit akarja semmissé tenni, amivel jobb színben tűnhet fel elváltként? Mintha neki nem is lett volna hibája a házasság megromlásában, ő a makulátlanan, tökéletes pasi, aki sose szerette a feleségét igazán, csak beadta a derekát, miközben az aljas módon KÉT gyereket is összehozott teljesen egyedül,és akinek annyi bűne volt, hogy a felesége végül rájött, hogy ugyan két gyereket vállalt tőle, de mégsem ő volt az igazi? Persze! így szokott az lenni és Te már csak tudod, hogy kettejük között mi történt! A pasi szánalmas, de te is , hogy beveszed, és így akarod igazolni a kettőtök kapcsolatát. Én ilyen háttérrel azért kételkednék a szándékai teljes valójával kapcsolatban! Tényleg komolyan gondolja veled, elvett már? A párod előbb tudott a női problémádról, és utána mondott igent a gyerekre vagy fordítva? Hogy bánik a meglévő gyerekeivel, két gyerek tartása mellett tényleg kell neki még egy harmadik? Mert tudod, jó a kapcsolatotok, miért ne ígérne fűt-fát, sok pasi csinálja, egy meddő nővel meg még a kockázat is minimális. Kezelésekre is költene, belemenne, ha arról van szó? Alárendelné az életeteket a gyerekcsinálásnak? Bocs, de van a környezetben kezelésre szoruló nő, hát, enyhén szólva alá van rendelve a teljes életük szó szerint a gyerekprojektnek. Ezt is vállalná, idővel stresszel, költségekkel együtt úgy, hogy neki tul.képp már van kettő? Lelked mélyén sejted, hogy nem, és ezért utálod annyira a volt nőjét, hogy annak minden gond nélkül sikerült az, amit te csak szeretnél?

2016. ápr. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Megértem a helyzetedet. Ha valami olyan rossz történik velünk, amit nem tudunk irányítani, akkor kell valaki, akin le tudjuk vezetni. Akit valahol hibáztathatunk. Ez teljesen emberi tulajdonság, de attól még nem jó tulajdonság. Próbálj arra koncentrálni, hogy ti szeretitek egymást, a másik nő a múlt és neked meg van jövőd, ami fontosabb, mint hogy az ex mire használja/nem használja a gyerekeit, mit tud/tudott megtenni.

Jelenleg saját magadat nem tudod elfogadni, mert úgy érzed, hogy nem vagy elég. Tudatosítsd magadban, hogy elég vagy és koncentrálj arra, hogy legyőzd az előtted álló nehézségeket. Egy nőgyógyászati probléma legyőzhető, te is írod, hogy nem kizárt a baba. Te is tudod, hogy egy teherbeesésre rengeteg dolog hat. Rosszabbak a statisztikák, például ha bármelyik irányba jelentősebben nem megfelelő a súlyod, ha folyamatosan feszít a stressz, vagy ha bármilyen módon nem vagy rendben.

Szóval összefoglalva, hagyd békén az exet, koncentrálj magadra és ne éld ezt meg versenyként. Te értékes ember vagy, szeretitek egymást és semmiről sem maradsz le, ha csak 2-3 év múlva jön a baba :)

2016. ápr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Megértelek, és tapasztalatból beszélek mert egy pont ugyanilyen szituban voltam, tavaly ment szét a kapcsolat, és még a lányok kora is stimmel, szóval elfilóztam rajta, hogy nem az exemről van-e szó. :D Nálunk annyi volt hogy elkezdtünk próbálkozni a babával, de nem jött össze másfél évig. Eleinte nem volt gond, de kb fél év után kezdtünk mindketten megváltozni. Velem azt éreztette hogy az exe jobb nálam, mert ő tudott szülni neki, emiatt én egyre jobban utáltam azt a nőt, és ami a legszörnyűbb a végén már a gyerekeit is. Pedig tudom, hogy ők aztán semmiről nem tehettek. Nyilván sose mutattam ki előttük, magamban őrlődtem, de a végén úgy döntöttem, hogy kiszállok ebből, mert annyira elmérgesedett a szitu. Nem mondom, hogy te ugyanígy járnál, de ha tényleg elkezdtek próbálkozni és jönnek a nehézségek, akkor még méllyebbre süllyedhetsz ebben az érzésben, és az senkinek nem lesz jó. Az egy dolog, hogy szeretitek egymást, de nem egy búrában éltek ketten, és ezek a körülmények sajnos mind mind nagyban befolyásolhatnak mindent.
2016. ápr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Jobb nalad? Elleni minden kutya tud

Ennyi ? Biologie nem dicsoseg

2016. ápr. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!