Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Szerintetek én is...

Segítség! Szerintetek én is álljak így hozzá? Vagy ne legyek én is gyerekes?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy régebben feltettem itt egy kérdést, azzal kapcsolatban, hogy anyukámmal kompromisszumot szeretnék kötni a takarítással kapcsolatban. Megpróbáltam a múlthéten erről anyukámékkal beszélni és ők ezt nem egészen jól fogadták. Összevesztünk ezen és múlthét óta nem beszélnek velem és ha itthon vannak is magukra zárják az ajtót. =(

Annyi viszont változott a beszélgetés óta, hogy anya a ruhájukat külön mossa én meg a magamét lássam el (de nem egészen ezt akartam elérni ezzel a beszélgetéssel..:D) és azóta ők a kajájukat is külön finanszírozzák, én meg oldjam meg kb.

A mosogatással még mindig bajuk van, hogy nem a cetlinek megfelelően csinálom.

És a kérdésem az lenne, hogy most ha a mosogatásra is kerül a sor, csinálhatom úgy ahogy nekem tetszik? Elmosom azokat a cuccokat amiket én használok és akkor én is hagyjam ott az olyan dolgokat amiket ők használtak?

A takarításnál meg akkor én is csak az én "felemet"? Vagy hogyan kéne ezt megoldani?

Hozzáteszem, nem akarok gyerekes lenni, de fogalmam sincs, hogyan kéne ezt a helyzetet kezelni =(


2016. ápr. 25. 14:10
 1/9 A kérdező kommentje:

Itt a régebbi kérdésem ami ennek az előzménye:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..

2016. ápr. 25. 14:11
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha heti 5 napban 6 órát dolgozik, attól még nem szabadna kifeküdnie. Vannak fárasztóbb napok de ha takaritásmániás az ember, akkor valóban neki kellene takaritania. Szerintem légy gyerekes te is.

Össze-visszaorditozik majd vele, de nehogy már a nyúl vinné a vadászpuskát

2016. ápr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Ez nem teljesen normális viselkedés

Nem tudom, hany eves vagy. De szerintem akárhány eves az ember gyermeke, az attol meg a gyermeke es szerette. Ez hogy igy kikotositenek a családból, nem a takarítás problémáit mutatja meg, hanem az egymáshoz való hozzáállást. Szerintem ha tudsz, költözz el. A te lelkednek is jobbat tenne egy magánszféra. Es ha betegség gondjuk van, lehet rájönnek, hogy ez elet nem csak az anyagiakon múlik..

2016. ápr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hogyan is nézett ki ez a beszélgetés?

am anyukád elég lusta már nem azért...6 óra munka után nincs kedve semmihez???


23F

2016. ápr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#3, leültem vele az asztalhoz, és mondtam neki, hogy szeretnék vele beszélni a takarításról, hogy nagyon sok mindenért kiabál velem és én kiabálás helyett, azt szeretném, hogy akkor inkább ő csinálja meg, ha annyira zavarja.. és itt felhúzta magát és kitört, hogy ő engem eltart és 17 éves vagyok, nehogy én szabjam már meg, hogy ki mit csináljon itthon... majd ha külön háztartást vezetek ott oszthatom az észt, de itthon nem ameddig itt élek. ...és igen. elment, becsapta az ajtót és kész.
2016. ápr. 25. 14:38
 6/9 A kérdező kommentje:
#4*, bocsánat :D
2016. ápr. 25. 14:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Na az ám a probléma megoldás anyád részéről :D

Am most akkor nincs is kajád? vagy mi a helyzet az étellel?

az a gond, hogy te itt nem jöhetsz ki jól...mert ugye ő az "úr a háznál"...

ezt sajnos normálisan meg kellene beszélnetek, de sajnos anyukád ilyenre nem képes...de remélhetőleg sikerül javítanod a helyzeten...


23F

2016. ápr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyen anya az ilyen, te jó ég! Ingyen cselédnek szült,vagy mi a fene? Nem te kérted,hogy megszüless,könyörgöm!
2016. ápr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szólnék a gyámügynek. Ezért. Igen. Undoritó, amit művel.
2016. ápr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!