Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim és s barátnőm nem...

A szüleim és s barátnőm nem kedvelik egymást, és most azt mondták, hogy nem akarják látni a lakásunkban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már 1.5 éve együtt vagyunk. Mind ketten 19 évesek vagyunk,egymásnàl szoktunk aludni. Szüleimnek nem tetszik,hogy úgymond ellop engem,mivel hètvegét vele töltöm általában és nem a szüleimmel. Volt egy rész,hogy az apám megsértette őt,azóta a baràtnőm sincs jóban velük. Namost tegnap történt,hogy a barátnőm nem köszöntötte fel édesanyàmat névnapja alkalmàból(nem találkozott vele aznap) és ezután tegnap azt mondta nekem,nem akarja őt a házban látni.Anyám es apám bunkók,ha együtt vagyunk...sőt még velem is. Ma úgy volt,hogy nàlam alszik,mivel együtt reggel megyünk valahová. Tanácsok? Mi legyen?

2016. ápr. 25. 14:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

A tiszta ügy az lenne, ha együtt albérletbe költöznétek. Ehhez persze kell az, hogy legalább az egyikőtök dolgozzon.

A szülei elfogadnak téged? Akkor legyetek ott együtt, ha ebből nincs probléma.

Apukád mivel sértette meg a barátnődet? Nem lehetne azt megbeszélni? A névnapi köszöntést sértettsége miatt hagyta ki a lány, vagy elfeledkezett róla? (Bár, én hülyeségnek tartom, hogy szimpla együtt járás esetén a partner szüleit is meg kell köszönteni.)

Szüleidnek el kéne fogadnia, hogy ha van barátnőd, ha nincs, 19 évesen nem velük akarod tölteni a hétvégét, hanem éled az életed. Nálad ezt a mostani barátnőd hozta ki, ezért őrá dühösek.

2016. ápr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
Költözz el otthonról és állja a saját lábadra. Ha meg ez nem megy, akkor valamit valamiért.
2016. ápr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%

Próbáld meg megbeszélni, elsimítani a dolgot.

Ez így elég veszélyes játék, mármint bármelyik fél sértődik meg csak rosszul járhatsz...


23F

2016. ápr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én iskolás vagyok. A barátnőm dolgozik,viszont 150.000 havi nehéz elköltözni. Elfogadnak a szülei,viszont akkor a szüleim mégdühösebbek lesznek. Az apámnak van egy egyfajta elképzelése,hogy fősuli nélkül egy "szerencsétlen" egy mai fiatal. Ez pont a barátnőm hallotta amint apu beszél erről es magára vette. Jogosan,mivel a baràtnőm inkább dolgozik. Szándékosan nem tette,mivel azt vallja,hogy eg csak egy nèvnap. Nem születésnap vagy valami. Igen. Elég nehéz...2 penge közt táncolni.
2016. ápr. 25. 15:13
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Havi 150bol miert ne lehetne koltozni? 70+rezsiert egy garzont meg Gyorben vagy Pesten is talalsz, a maradekbol meg ket fiatalnak felelosen gazdalkodva ki lehet jonni.
2016. ápr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
Simán mondd meg szüleidnek, hogy fiatal férfi testi-lelki harmóniájához fontos az hogy nője legyen, ha ezt nem fogják fel, akkor baj van velük. Barátnődet rád tekintettel kezeljék normálisan. A barátnődet tovább fúrják, azt úgy értelmezed, hogy az a céljuk, hogy téged kigolyózzanak otthonról, fősuli befejezése helyett rosszul fizető szakképzettséget nem igénylő melóba kényszerítsenek, hogy ne kerülj nekik pénzbe.
2016. ápr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hàt sajnos Felvidéken nincs így. De az lenne az utolsó,hogy elköltözöm. Szeretném inkább megoldani.
2016. ápr. 25. 15:27
 8/15 anonim ***** válasza:
38%

Apukád jó nagy tévedésben van, de nem mind1 hogyan értette...mert tényleg nehezebb fősuli nélkül elhelyezkedni jó pénzért, VISZONT van aki feldughatja magának a diplomáját, mert annyit ér :D


Én nem jártam fősulira, sima OKJ-n szakvizsgán sírtam 1-2 dolgon, hogy ezek hogyan kapnak szakmát...

Viszont fősulira járó haverom jóval kevesebbet tud megvalósítani gyakorlatban mint én, pedig nagyon veri a mellét, hogy ő fősulira jár :D csak én kb 9 éve önszorgalomból rengeteget tanulok, amíg ő még a suliban is ott lóg ahol tud...de valószínűleg meg lesz a diplomája, nem 1x segítettem neki már :D


23F

2016. ápr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én ugyan ezt mondom...nagyon más a nèzetünk...
2016. ápr. 25. 15:32
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
Pedig el kene koltozni. Csak az lenne a fontos, hogy megertsek, hogy ez nem az aktualis no miatt van, hanem mert felnottel, es igenyed van az onallo eletre. Es ez nem fog valtozni azzal se, ha elmarjak melloled a baratnod.
2016. ápr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!