Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kedvelik barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kedvelik barátnőmet a szüleim? Másoknál is van így? Adjatok tanácsot légyszi? ( hosszú )

Figyelt kérdés

Már 3-4 hónapja együtt vagyunk barátnőmmel , nem rég bemutattam szüleimnek , és ő is az ö szüleinek . Szüleim szemét piszkálja az ha barátnőmmel vagyok ( most érettségiztem ) ,azt hittem hogy így érettségi után ez a távolságtartás megszűnik de még mindig tart .


Szüleim ismerik az ő szüleit , nálunk sokkal szegényebbek , és a szüleim szerint elrontom az életem vele ,hogy ilyen szegényebbsorsúval vagyok együtt .


A lány tök normális , nem iszik , nem jár szórakozni , csak néhány barátnője van és én vagyok neki a 2. barátja .


Hiába magyarázom szüleimnek hogy nem biztos hogy vele fogom leélni az életem , meghogy tapasztalatot tudok tőle szerezni , ők ezt nem értik meg ,és nagyon kivannak hogy bemutattam nekik barátnőmet .


Nem akarják hogy elhozzam hozzánk a lányt, hanem inkább találkozzunk máshol . Szúrja a szemüket.


Nektek mi a véleményetek a helyzetről ? Mit tennétek a helyemben ? Más is van / tapasztalt hasonlót ?



2015. máj. 9. 20:20
 1/10 A kérdező kommentje:
19/F
2015. máj. 9. 20:21
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

csak ki akarod használni szegény lányt?!!

a szüleid szívtelen,felszínes emberek elég szomorú

2015. máj. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Amig a szuleid fizetik a gazt, villanyt, tehat ok tartanak el, addig van nemi hozzaszolasi joguk, de legyen meg a sajat velemenyed, mert mindenki az eletet hozza letre.
2015. máj. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem a szüleiddel fogja az idejét tölteni, hanem veled. Attól, mert szegény nem kell így elítélni csak idióta ember tesz ilyet már ne is haragudj. Amikor kicsi voltam szegények voltunk, azóta jobban alakul a sorsunk, de tudom milyen a nélkülözés. Orvosi egyetemre jelentkeztem. Ha sikerül bejutnom és elvégeznem, jobban fog alakulni a sorsom, de tudok olyat, aki tömve van pénzzel és pár éven belül elfogy.

Te dönts arról kivel vagy, ne más. Bemutattad nekik, mert így illik, amúgy nem készülsz házasodni. Ha meg mégis, akkor csak annyi a dolguk, hogy odakísérjenek. Más nem. A te életed.

2015. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A szüleid önző disznók. Nem hogy segítenének, megpróbálnák a jót látni a csajban, inkább elítélik mert szegényebb. Ez gigantikusan nagy taplóság
2015. máj. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A te életed, nagykorú vagy, innentől nem szólhatnak bele.

Próbálj meg beszélni a szüleiddel ismét, próbáld megtudni pontosan mi a gondjuk.

2015. máj. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon bunkó szüleid vannak... Ha nem szereted igazán a lányt akkor hagyd el, szengvedés lesz szegénynek az egész.
2015. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szeretem , nekem ő az 1. barátnőm , soha nem volt senkim , és nem is akarom elveszíteni .
2015. máj. 9. 20:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát nem a szüleidnek kell hogy tetsszen.Ezek után nem is vinném oda a lányt,ha neked fontos ez a kapcsolat mindenképp tarts ki mellette.A te véleményen a mérvadó neked kell hogy tetsszen.
2015. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd, meg őket mi a baj vele. A szülők sok mindent megérezhetnek, de ha azt fogják rá válaszolni, hogy vigyázz a pénztárcádra akkor egyértelmű a bajuk.
2015. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!