Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátom nagyon...

A legjobb barátom nagyon rossz társaságba keveredett az utóbbi időben. Rendszeresen iszik és minden hétvégén elszív ezt azt! Nem szeretném ha ezt tovább folytatná de akármit mondok neki nem hallgat rám. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 17:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Szokta mondani, hogy én is szívjak el egyet mert teljesen ellazít de én visszautasítottam és azóta látványosan kerüli a társaságomat.Szóval az is nehezíti a dolgot, hogy kerül de én nem szeretném, hogy teljesen leépüljön mert amúgy egy értelmes srác!:D
2010. ápr. 7. 17:46
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Fenyítsd be, hogy ha nem fejezi be akkor szólsz a szüleinek. Gondolom még az anyjáéknál lakik.
2010. ápr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
menjetek be a joshiba
2010. ápr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
77%

Ha ő így boldog és úgy érzi h ez a jó neki, akkor igazából bármit mondhatsz neki, nem fog rád hallgatni. De semmiképpen se add fel, próbálj több közös programot szervezni vagy nemtudom..

egyszer csak rájön h nem az a legjobb amit ő csinál, de mivel mások is ezt csinálják, ezért csak megy a saját feje után, és csak akkor fog ez változni ha már vmi baj történik vele ezzel kapcsolatban...sok sikert!

2010. ápr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Tesóm kezet foghat a barátoddal.Mondhatok amit akarok ,nincs eredménye...
2010. ápr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menthetetlen.
2010. ápr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmit! Csak legyel ott mellette ha kell. Megha ugy viselkedik is ahogy. Ha tenyleg jo baratod akkor ez a legtobb amit megtehetsz.
2013. jan. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!