Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy piszkál...

Miért van az hogy piszkál engem mindenki nem felelek meg senkinek?

Figyelt kérdés
Folyton kötekednek most munkába is régebben középiskolában is és alapban is minden nap 50 kilos vagyok 23 évesen sajnos nem tudom hogy ezért e meg kigunyolnak persze mindig csak hülyeségből azt mondják kiabálnak velem sokszor pedig segitek mindenben mindig mindenkinek .Az osztálytásraim meg köpködtek is rám sokszor tiszta nyálasan mentem haza 23 /F

2016. máj. 6. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Biztos hogy nem az 50 kilód miatt piszkálnak.Nem mindíg magadban kell keresni a hibát.A helyedben ha lenne időm rá egy kicsit megerősödnék és szerintem egyből nem nagyon piszkálnának aki meg piszkál attól meg legalább megtudod magadat védeni
2016. máj. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha mindenki piszkál, nem biztos, hogy mindenkiben van a hiba.

Ezt pedig nem hiszem el: "meg köpködtek is rám sokszor tiszta nyálasan mentem haza 23 /F"

2016. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát néha kaptam sajna de most mit csinalhattam volna totál idiotakkal voltam körülvéve volt úgy kajámba bele nyomták a nyálaikat persze csak utanna mondtak meg .Verést is kaptam egy keveset minden nap
2016. máj. 7. 08:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Kezdj el egy kicsit edzeni aztán majd nem mernek kötekedni:D

Nálam bevált:d

2016. máj. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Senkinek ne akarj megfelelni csak saját magadnak!!!
2016. máj. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csakhogy márt odáig jutottam hogy muszály magamat köpdöstetni néha .sajna nem birom ki nélküle meg edzeni naponta 14 órát melozom sajna időm sincs edzeni de én lenné ka legboldogabb ha felhiznák és megerősödnék !
2016. máj. 7. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!