Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családtagom rettentően jól...

Családtagom rettentően jól tud vitatkozni, főleg, ha nincs igaza?

Figyelt kérdés
Van egy mondat, de nem emlékszem rá, nem vitatkozok vele, mert úgyis legyőz a rutinjával? Ismeri ezt valaki, hogy van pontosan?
2016. máj. 18. 09:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Nem, mert én sosem süllyedek le arra a szintre, hogy valakivel értelmetlenül vitázzak a nagy semmiről.
2016. máj. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Ne vitatkozz hülyékkel, mert lealacsonyodsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Erre gondolsz?

2016. máj. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Ne vitatkozz hülyékkel/idiótákkal, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.
2016. máj. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Egy idiótával vitatkozni olyan, mint egy disznóval hemperegni a sárban. Pár óra elteltével rájössz, hogy ő ezt élvezi. :)
2016. máj. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, erre gondoltam:) Én is valami ilyesmire emlékeztem, hogy butákkal ne vitatkozz, mert legyőz a rutinjával. Vagy még van valami olyasmi, hogy az igazi buta, aki nem tudja magáról , hogy ő az?

(Nem szoktam én még beszélni sem vele, nem hogy vitatkozni, csak eszembe jutott, hogy egyszer hallottam valami ilyesmi mondatot, és nagyon tetszett:) Találó, nem?

2016. máj. 18. 09:55
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Vagy:


"Hülyével vitatkozni olyan, mint egy galambbal sakkozni: ledönti a bábukat, rászarik a táblára, aztán boldogan ugrál, hogy ő nyert."

2016. máj. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Vagy: minél butább valaki, annál okosabbnak hiszi magát.
2016. máj. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%

:) Viccesek a föntebb leírtak. :)

...s bár más kategória, de a személyes kedvencem: "Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.” (Mahatma Gandhi)

2016. máj. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Azért az komoly, hogy a neten kell tanávsot kérned, hogy vissza tudj vágni. Ha csak ennyi eszed van, hogyan tudod eldönteni, hogy téved az adott családtagod? Illetve nem érzed visszásnak, hogy menőzöl majd egy ilyen "frappáns" lenézőnek szánt visszavágással, miközben az a helyzet, hogy csak nem tudsz mit mondani?
2016. máj. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, én szegény szülők gyermeke vagyok, csak két osztályt végeztem, honnan tudhatnék én ilyen okos dolgokat?
2016. máj. 18. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!