Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ráírjak?

Szerintetek ráírjak?

Figyelt kérdés
Most jött fel msn-re az a srác, aki nagyon bejön. Nemrég vettem fel, kíváncsi voltam, rámír-e, de nem teszi. Én meg félek a beégéstől. Viszont egy ideig nem tudok fent lenni msn-en. Itt az alkalom, és nem megy. Mit tegyek? :S :)
2010. ápr. 10. 19:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
írj rá, de ne támadd le
2010. ápr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
:S ajh... szerintem most DIREKT láthatatlan üzemmódba tette magát, így nem tudok ráírni. Viszont így ő se. Senkire. De azért, ha mégis történne valami istencsodája, és fent lenne, addigra jól jönnének a tanácsok. :)
2010. ápr. 10. 19:29
 3/28 anonim ***** válasza:
84%
Velem is ugyanez a helyzet. Nem merek sohasem ráírni, mostanában meg msn-en sem volt:( Én azt javasolom neked h írj rá, mert ha nem teszed meg akkor sajnos elveszíted. Sok sikert!
2010. ápr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
75%
Én srác vagyok (15) én örülök mindig ha egy lány ír nekem ,az jó dolog :) kérdezd meg tőle milyen napja volt?! mit vacsorázott? mit fog ma tvzni? stb :) Én sem szoktam írni a csajoknak msn-en aki ír annak írok énis :D
2010. ápr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
77%
ez olyan szar helyzet nekem is volt ilyenem :S de mit lehet ilyenkor írni?! szia,mizu...<--?
2010. ápr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Köszike! Remélem, hogy te is összekapod magadat, és rántasz egyet a gyeplőn! :) Ha most nem lép le, talán ráírok. De így, 0 eséllyel... Meg az is visszatart, hogy ő írjon rám először, aztán nekem mindegy, utána ki kezdi a beszélgetést.
2010. ápr. 10. 19:34
 7/28 anonim ***** válasza:
90%
Ha egy srácot érdekel egy lány, akkor rá is fog írni.
2010. ápr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem mindig így van :) Van mikor a lány nem mer lépni. utolsó előtti vagyok.
2010. ápr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
90%
nyugi,velem is pont ez a helyzet :S nem merek ráírni,egyik fiúra aki tetszik nekem,viszont ő se ír rám...egyet már elveszettem azzal h nem írtam neki,mostmár abszút nemérdeklem :( szóval SOK SIKERT!! :)
2010. ápr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
90%

Nyugodtan írj rá! Én úgy beszélgettem egy sráccal, hogy azelőtt 2× is szerelmet vallottam neki ×D alig volt gáz...ráadásul minden hétköznap látnom kellett.

Tegnap amikor jöttem aha suliból pont láttam a haverjaival és bebújt a bokorba, én is a haverjaimmal voltam én meg mögéjük bújtam. :D

2010. ápr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!